На Житомирщині відновили лікарню, яка була пошкоджена росіянами у перші місяці війни

Джерело: МОЗ України

У Житомирській області відновили лікарню, яка була пошкоджена російськими загарбниками у перші місяці повномасштабного вторгнення.

На початку березня минулого року внаслідок вибухової хвилі від ворожої ракети та снарядів, випущених по місту, було пошкоджено Коростенську центральну районну лікарню.

У медзакладі було вибито вікна на чотирьох поверхах у п’ятиповерховому центральному корпусі медичного закладу. Крім того, будівля лікарня потребувала поточного ремонту.

У відомстві зазначили, що Коростенська ЦРЛ – багатопрофільний медзаклад, де за рік можуть отримати медичні послуги 47 тис. мешканців регіону. Ліжковий фонд лікарні розгорнутий на 190 ліжко-місць.

Завдяки спільним зусиллям партнерів та коштом з резервного фонду державного бюджету у лікарні вдалося повністю замінити вікна на чотирьох поверхах та здійснити поточний ремонт.

Зараз медичний заклад продовжує працювати цілодобово, рятуючи життя та здоров’я жителів не лише області, а й внутрішньо переміщених осіб та захисників України.

За даними МОЗ, загалом від початку повномасштабної війни в Україні пошкоджено 1 455 об’єктів медзакладів та 190 – зруйновані вщент. 411 об’єктів медзакладів вдалося відновити повністю та ще 412 – відновлено частково.

При цьому на Житомирщині відновлено 24 об’єкти медзакладів, ще 18 об’єктів – відновлені частково.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію станом на 22:00 23 червня. З початку доби відбулося 116 бойових зіткнень. Ворог концентрував свої зусилля на Покровському та Курахівському напрямках. Сили оборони знають про плани ворога та роблять все, щоб їх зірвати.

23 червня глава Міноборони Чехії Яна Чернохова повідомила, що перші снаряди, закуплені в межах чеської ініціативи, передадуть Україні вже наприкінці червня.

Вже через кілька тижнів після дозволу Україні використовувати зброю, надану США, для обмежених ударів по території Росії, країна досягає певних успіхів у зупиненні наступу російських військ вздовж північно-східного фронту. Одначе, військові командири закликають зняти обмеження на застосування ракет великої дальності.

Станом на 23 червня російські війська намагаються закріпитися на західних околицях села Новоолександрівка на Донеччині. Сили Оборони України проводять ураження живої сили, щоб зупинити подальше просування ворога.

Інтереси безпеки Німеччини та Європи безпосередньо торкаються війни Росії проти України, заявив міністр економіки ФРН Роберт Габек у Пекіні на зустрічі з головою Національної комісії з розвитку та реформ (NDRC) Чженом Шаньцзе. Також сторони обговорювали й висновки Єврокомісії щодо можливого введення тарифів на китайські електромобілі.