Нацполіція проводить понад 200 обшуків у ТЦК, ВЛК та МСЕК

Джерело: МВС України в Telegram

22 серпня Національна поліція України у рамках комплексного відпрацювання проводить понад 200 обшуків у територіальних центрах комплектування і соціальної підтримки, військово-лікарських та медико-соціальних експертних комісіях.

У МВС зазначають, що під час роботи виявлено обширні корупційні схеми, до створення яких причетні посадовці вказаних установ у всіх областях України. 

Зокрема, обвинувачені за хабар допомагали громадянам отримати інвалідність або статус тимчасово непридатних до військової служби. 

Це допомагало відкласти або повністю уникнути військового призову.

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час візиту до Польщі 23 квітня оголосить про збільшення військової підтримки України на 500 мільйонів фунтів стерлінгів (617 мільйонів доларів), попередивши, що Росія повинна зазнати поразки, щоб запобігти подальшому просуванню її військ в Європу.

22 квітня у Берліні відбулася урочиста церемонія відкриття ювілейного року з нагоди 300-річчя німецького філософа Іммануїла Канта. Під час своєї промови канцлер Німеччини Олаф Шольц заборонив главі РФ Володимиру Путіну посилатися на Канта, зазначив, що його дії “суперечить усім основним твердженням” мислителя.

22 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про інцидент з побиттям підлітка у київській школі №81. Школяр зазнав тяжкої травми, водночас дитину прооперували лише на десятий день після побиття, оскільки хлопчик нічого не сказав батькам.

Російські війська шість місяців штурмували невелике село Новомихайлівка, водночас втративши понад 250 одиниць бронетехніки.

Ввечері 22 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про вибухи.