Над Дніпропетровщиною ЗСУ збили дві російські ракети Х-59

Джерело: Повітряне командування “Схід”

26 грудня Сили оборони збили ворожу авіаційну ракету Х-59 у Криворізькому районі Дніпропетровщини.

У Дніпровському районі Дніпропетровської області підрозділом Повітряного командування “Схід” знищено дві керовані авіаційні ракети Х-59.

Зауважимо, 25 грудня знищили керовану авіаційну ракету Х-59 в Криворізькому районі Дніпропетровської області.

19 грудня у Дніпровському районі Дніпропетровщини силами ППО збито російську ракету Х-59.

18 грудня російські війська атакували Дніпропетровщину авіаційною ракетою Х-59.

Ввечері 6 грудня над Дніпропетровщиною також збили ворожу керовану авіаційну ракету.

4 грудня Силами та засобами ППО знищено керовану авіаційну ракету Х-59 та 18 ударних БПЛА.

У Генштабі раніше повідомили, що наразі триває шістсот сімдесята доба широкомасштабної збройної агресії РФ проти нашої держави. Протягом доби відбулось 76 бойових зіткнень.

Ворог завдав ракетного та 19 авіаційних ударів, здійснив 30 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. Внаслідок російських терористичних атак, на жаль, є поранені серед цивільного населення. Руйнувань та пошкоджень зазнали приватні житлові будинки та інша цивільна інфраструктура.

Довідка. Х-59 Овод – радянська дозвукова ракета, створена у 1970-х роках, що мала вирішити завдання знищення цілей, які були захищені зенітними ракетними комплексами середньої та більшої дальності.

Росія посилює тиск на Білорусь, намагаючись використати її територію для розширення війни проти України та можливих операцій проти країн НАТО. Тим часом, самопроголошений президент країни Олександр Лукашенко намагається зберегти дистанцію від прямої участі у війні та покращити відносини із Заходом.

Правоохоронці заочно оголосили підозру п’ятьом російським військовим, котрих вважають причетними до організації ракетного удару по Кривому Рогу 13 червня 2023 року.

Правоохоронці викрили канал незаконного переправлення військовозобов’язаних чоловіків через державний кордон до Молдови та невизнаного Придністров’я.

24 червня російські війська атакували автозаправну станцію на околиці Сум. Внаслідок ворожого обстрілу постраждали троє цивільних.

Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.