«Надмірний туризм»: у Барселоні протестувальники «атакували» туристів водяними пістолетами

Джерело: The Independent

Цього літа в Іспанії проходять масштабні протести місцевих жителів із закликами зупинити надмірний туризм.

Минулими вихідними черговий мітинг спалахнув у Барселоні, яке вважається найбільш відвідуваним містом Іспанії. Тисячі жителів каталонської столиці, озброївшись водяними пістолетами, вирушили в головні туристичні зони міста в межах масштабної акції протесту проти масового туризму.

Під час акції місцеві жителі в центрі Барселони скандували “Туристи, їдьте додому” і тримали плакати з написами “Досить! Давайте обмежимо туризм”.

Водночас деякі протестувальники обливали з водяних пістолетів туристів, які сиділи в ресторанах у районі найпопулярніших туристичних площ міста.

Зокрема демонстранти вимагають нової економічної моделі в місті, яка дозволить скоротити щорічний потік туристів і вирішити проблему високої вартості життя. Так, за останні 10 років орендна плата в Барселоні зросла на 68%, а вартість самих будинків – на 38%.

  • В іспанській Барселоні відбулася велика акція протесту проти масового туризму та його згубного впливу на місто. Під гаслом “Досить! Обмежмо туризм” близько 2800 осіб пройшли маршем вздовж набережної, закликаючи до нової економічної моделі. Вони закликають зменшити кількість туристів, що приїжджають до міста щороку.

Ізраїльські сили заявили, що військовий командир ХАМАС Мохаммед Дейф, який був організатором нападу 7 жовтня, став ціллю удару в Хан-Юнісі на півдні Гази, в результаті якого загинуло 90 людей і ще сотні дістали поранення.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

В центральному штаті Плато Нігерії стався обвал будівлі школи, в результаті чого загинули двадцять дві дитини і щонайменше 132 – зазнали поранень.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

Телеканал HBO оголосив, що зйомки третього сезону серіалу “Ейфорія” розпочнуться в січні 2025 року.