Найбагатшу родину Великої Британії засудили до в’язниці за експлуатацію персоналу

Джерело: The Guardian

Швейцарський суд засудив чотирьох членів найбагатшої родини Великої Британії за експлуатацію індійського персоналу в їхньому особняку в Женеві.

Родину Хіндуджа, яких не було в суді, виправдали у звинуваченнях щодо торгівлі людьми, але засудили за експлуатацію персоналу.

Пракаша Хіндуджу та його дружину Камал засудили до чотирьох років і шести місяців ув’язнення, а їхній син Аджай та його дружина Намрата отримали чотири роки позбавлення волі.

Фото: EPA

Прокурори стверджували, що родина Хіндуджа платили своїм співробітникам мізерну плату і не давали їм можливості виходити з дому. Вони відомі тим, що привозити слуг з Індії. Сім’я заперечила усі звинувачення.

Хіндуджа досягли конфіденційної позасудової угоди з трьома співробітниками, які висунули їм звинувачення, але прокуратура вирішила продовжити справу через її серйозність.

У своїй кінцевій промові прокурор Женеви Ів Бертосса звинуватив родину у зловживанні “асиметричною ситуацією” між впливовим роботодавцем і незахищеним працівником для економії грошей.

“Вони наживаються на стражданнях світу”, — сказав Бертосса в суді.

Адвокати сім’ї Хіндуджа стверджували, що троє позивачів отримували значні переваги, не трималися в ізоляції та могли вільно залишати віллу. 

Маючи інтереси в нафтовій і газовій сферах, банківській справі та охороні здоров’я, Hinduja Group представлена ​​в 38 країнах і налічує близько 200 000 співробітників.

Завдяки донатам та підтримці людей, ветеран війни Василь Лямзін, який втратив обидві ноги під час бойового завдання на Курському напрямку, здійснив свою мрію — придбав автомобіль з ручним керуванням. Для Василя вдалося зібрати необхідні кошти для покупки Hyundai Sonata 2015 року.

Синоптикиня Наталка Діденко повідомила, що невдовзі до України прийде значне похолодання з мокрим снігом та нічними заморозками.

У понеділок, 31 березня, астронавти NASA Бутч Вілмор і Суні Вільямс, які нещодавно повернулись на Землю після 9 місяців на Міжнародній космічній станції (МКС), оголосили, що планують знову вирушити в космос на космічному кораблі Boeing Starliner.

Російський арктичний завод СПГ, проти якого запроваджено санкції, ймовірно може готуватись до відновлення роботи.

Глава МЗС Німеччини Анналена Бербок закликала Сполучені Штати розгледіти російську “тактику затримки” у питанні припинення війни в Україні.