Напад ХАМАС: кількість загиблих в Ізраїлі перевищила 700 осіб – The Times of Israel

Джерело: The Times of Israel

Число загиблих в Ізраїлі внаслідок нападу ХАМАС на державу перевищило 700 осіб, інформують посадовці охорони здоров’я.

Зазначається, що війська Ізраїлю продовжують боротьбу з озброєними бойовиками ХАМАС, очищаючи населені пункти вздовж кордону, і виявляють нові тіла ізраїльських громадян.

Повідомляється, що поранень зазнали понад 2100 осіб.

Зауважимо, військово-політичний кабінет Ізраїлю підтримав офіційне оголошення війни, оскільки ввів у дію пункт 40 Алеф. Фактично затверджено воєнний стан і, відповідно, проведення значних бойових дій.

8 жовтня президент Ірану Ебрагім Раїсі зателефонував лідеру ХАМАС Ісмаїлу Ханії та висловив “свою вдячність” бойовикам угруповання.

30 травня присяжні у Нью-Йорку ухвалили вердикт у кримінальній справі колишнього президента США Дональда Трампа.

30 травня прессекретарка російського МЗС Марія Захарова назвала “неприйнятними” плани США щодо подальшого стримування операцій тіньового флоту нафтових танкерів Росії. Вона поскаржилася, що перешкоджання російсько-китайській торгівлі є частиною “незаконної торговельної війни”.

У ніч на 31 травня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про два “прильоти” у місті.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію станом на 22.30 30 травня щодо російського вторгнення. Оборонна операція наших військ триває. Найгарячішою залишається ситуація на Курахівському і Покровському напрямках.

Співзасновниця і голова громадської організації “Харківський кризовий інфоцентр” та головна редакторка проєкту “Накипіло” Олена Лептуга висловила претензії до пресслужби Офісу президента через нещодавно опубліковане відео на сторінці глави держави. Вона пояснила, що в описі до публікації не вказали справжнє авторство, а логотип їхнього медіа просто закрили.