Напівпрозорі тканини та довжина міні: головні тренди цієї весни

Джерело: Букви
Букви зібрали п’ять трендів одягу весняного сезону.
Напівпрозорі тканини
Як пише Glamour, прозорі тканини були “родзинкою” вечірнього образу вже кілька сезонів поспіль. Утім, зараз стилісти пропонують обирати прозоре вбрання, незалежно від того, збираєтеся ви на вечерю, прогулянку по місту чи пляж.

Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел
Ультракороткі шорти
British Vogue розповідає, що шорти, прикметні своєю дуже короткою довжиною, — це не щось нове, а римейк архівного одягу. Створені Еміліо Пуччі в 1956 році, підтримані Сен-Лораном наприкінці 1960-х, вони стали популярними завдяки двом англійкам, моделі Твіггі і акторці Джейн Біркін.

Фото: Vogue
Небесно-блакитний відтінок
Як розповіли в Elle, на відміну від насичених блакитних відтінків, цей є досить легким у стилізації та поєднанні з іншими кольорами. При цьому стилісти радять експериментувати з цим відтінком та поєднувати його на різних фактурах: обирати шкіряні спідниці, напівпрозорі сукні чи штани та піджак із костюмних тканин.

Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел
Обʼємна потерта куртка
Vogue пише, що Міучча Прада та Раф Сімонс повернули в моду потерті куртки в сезоні весна-літо 2024. Дует позбавив їх будь-яких конотацій сільської місцевості та поєднав цей верхній одяг з елегантними спідницями-олівцями з ременем і розшитими блузами.

Фото з відкритих джерел
Штани з високою посадкою
За словами стилістів, занижена талія кілька сезонів поспіль намагалася витиснути високу посадку з гардеробів модниць. Дизайнери пропонували в своїх колекціях речі з низькою талією, натхненою 2000-ми роками, але в новому сезоні більшість уваги приділено речам з високою талією, особливо штанам. На подіумах сезону весна-літо 2024 зʼявилися шкіряні штани, моделі з вельвету, атласу, трикотажу й вовни — усі прикрашені спокусливою високою посадкою, яка іноді навіть вища за талію.

Фото з відкритих джерел
У Loewe Джонатан Андерсон відсвяткував свій 10-річний ювілей в іспанському Домі, започаткувавши нову форму штанів із надвисокою посадкою — фактично настільки високою, що штани подекуди вимагали вбудованого корсету, який утримував їх на місці. Такі штани ідеально пасують до всього: від офісного одягу до романтичної вечері й денних прогулянок.
Тоді як Khaite зробили ставку на шкіряні штани, звужені донизу, Saint Laurent продемонстрували широку версію-карго з накладними кишенями, а Philosophy di Lorenzo Serafini представили штани із защипами, йдеться в матеріалі.
- Супермодель Кайлі Дженнер анонсувала власний бренд одягу.
Президент Чехії Петр Павел заявив в інтерв’ю BBC, що Захід не повинен тиснути на Україну з вимогою якнайшвидше звільнити всі окуповані території, якщо це означатиме надмірні людські втрати. За його словами, підтримка України має ґрунтуватися на реалістичному підході, а не на примарних очікуваннях миттєвої перемоги.
Коли мова заходить про турботу про здоров’я, більшість людей згадує про харчування, фізичну активність або психічний стан. Але часто поза увагою залишається один важливий аспект – стан ротової порожнини.
The Weatherman Foundation – це благодійний фонд, створений американкою Елізабет Везермен та її чоловіком Ендрю Данканом невдовзі після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Президенткою Фонду є Меган Моббс. Меган – донька генерала армії США, радника президента Трампа Кіта Келлога. Для неї головне не титули, а вибір, коли Росія напала на Україну, подружжя вирішило діяти і заснувало фонд на честь батька, який у молодості був військовим кореспондентом і знав, що таке війна зсередини.
На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.
Останні події в Польщі, пов’язані з демонтажем українських символів та ігноруванням проявів ксенофобії, засвідчують тривожну тенденцію: польська держава не дає належної відповіді на зростання антиукраїнських настроїв. Про це пише польський журналіст і публіцист Міхал Ольшевський у своїй колонці для “Gazeta Wyborcza”.