Нардеп Тищенко та його дружина подали заяву про розірвання шлюбу

Джерело: Судова влада України

14 листопада народний депутат України Микола Тищенко та його дружина Алла Барановська подали заяву про розірвання шлюбу.

20 листопада відкрито провадження Оболонським районним судом Києва. 

Відомо, що пара одружилася у 2016-му році, і у них є син.

Микола Тищенко є депутатом від партії “Слуга народу” з 2019-го року. Алла Барановська – колишня модель, а зараз власниця мережі салонів краси Clipse. 

Відомо, що перед тим, як піти в політику, Тищенко переоформив на неї частину свого ресторанного бізнесу. Зараз Барановській належить 74,55% у ТОВ “Світ ЛТД” (ресторан “Сейф”) і 30% у ТОВ “ВКФ “Римід” (ресторан “Велюр”).

26 лютого заступник Міністра оборони України Дмитро Кліменков під час виступу на форумі “26-2-14: Війна почалась у Криму” заявив, що відновлення контролю над Кримом є стратегічним завданням для України.

Триває сімсот тридцять третя доба широкомасштабної збройної агресії РФ проти нашої держави. Протягом доби відбулося 79 бойових зіткнень.

УПЦ Московського патріархату відмовила українським військовим капеланам та українським захисникам у доступі до печер Києво-Печерської Лаври. Оборонці мали намір помолитися за загиблих побратимів у річницю повномасштабного вторгнення росіян.

26 лютого парламент Угорщини схвалив членство Швеції в НАТО – майже через два роки після того, як історично нейтральна країна подала заявку на приєднання до західного військового альянсу, поклавши у такий спосіб кінець тривалим дипломатичним суперечкам.

Верховний представник Євросоюзу із закордонних справ та безпекової політики Жозеп Боррель зауважив, що результат війни РФ проти України може вирішитися в найближчі місяці. Проте Україна потребує ще більшої збройової підтримки ЄС. Він закликав країни-члени збільшити та прискорити допомогу Україні.