Нардеп VII скликання від «Свободи» Павло Кириленко порівняв жінок-поліцейських із повіями, коментуючи інцидент у Дніпрі

Джерело: депутат сьомого скликання та голова Одеської обласної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Павло Кириленко

Після скандального випадку, коли патрульний відкрив вогонь на ураження по водію-порушнику ПДР, депутат сьомого скликання від “Свободи” Павло Кириленко порівняв жінок-патрульних із повіями. Він написав, що, “яка така ефективність та користь від жінки в патрульному екіпажі поліції”, окрім як “її напарнику не було сумно і не треба було користуватися послугами повій під час роботи?”.

За його словами, після “Майдану” структура української влади, а з нею – і правоохоронні органи перебудовано за “лівацьким дегенеративним світоглядом”.

Також він вважає, що жінка має обирати професію, аби розкрити “жіночність”.

“Є дійсно заняття та професії, де жінка може себе розкрити або підкреслити свою жіночність. Але яка така ефективність та користь від жінки у патрульному екіпажі поліції? Щоб її напарнику не було сумно і не треба було користуватися послугами повій під час роботи? Перепрошую, але іншої користі від такого тандему я не бачу”, – зауважив народний обранець.

На його думку, так званий “недоумок-поліціянт” відкрив вогонь, аби не зганьбитися в очах своєї “емансипованої напарниці”.

“Фахівці в будь-якій галузі знають, що як не має чітко плану та концепції реформ, краще залишити все, як є і не чіпати систему, яка так чи інакше працює. Поверніть “ментів” часів Кучми-Януковича, і злочинності стане в рази менше, а справедливості – більше”, – додав Кириленко.

Фото: Павло Кириленко

Фото: Павло Кириленко

ОНОВЛЕННЯ: 1 вересня 13:00

Після публікації до Букв звернувся військовослужбовець батальйону «Свобода», який, з дозволу командування батальйону зауважив, що нардеп Кириленко уже впродовж трьох років не має стосунку до ВО «Свобода». Окремо було наголошено, що військовослужбовці батальйону не бажають будь-яким чином асоціюватись з нардепом Кириленком та його заявами, засуджуючи їх

Декілька членів НАТО та Європейського Союзу розглядають можливість відправлення своїх армійців в Україну на двосторонній основі, заявив 26 лютого прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо.

26 лютого заступник міністра оборони України Дмитро Кліменков під час виступу на форумі “26-2-14: Війна почалась у Криму” заявив, що відновлення контролю над Кримом є стратегічним завданням для України.

Триває сімсот тридцять третя доба широкомасштабної збройної агресії РФ проти нашої держави. Протягом доби відбулося 79 бойових зіткнень.

УПЦ Московського патріархату відмовила українським військовим капеланам та українським захисникам у доступі до печер Києво-Печерської Лаври. Оборонці мали намір помолитися за загиблих побратимів у річницю повномасштабного вторгнення росіян.

26 лютого парламент Угорщини схвалив членство Швеції в НАТО – майже через два роки після того, як історично нейтральна країна подала заявку на приєднання до західного військового альянсу, поклавши у такий спосіб кінець тривалим дипломатичним суперечкам.