Нардепка від ОПЗЖ Тетяна Плачкова складає мандат

Джерело: постанова №9489 на сайті Верхової Ради України.

Народна депутатка Тетяна Плачкова, яку було обрано від забороненої партії “Опозиційна платформа – За життя” (ОПЗЖ), складає депутатський мандат.

“Припинити достроково повноваження народного депутата України Плачкової Тетяни Михайлівни, обраної в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, політична партія “Опозиційна платформа – За життя”, у зв’язку з особистою заявою про складення нею депутатських повноважень”, – йдеться у постанові.

У заяві зазначено, що складення повноважень відбувається “зважаючи на сімейні обставини” нардепки.

Фото: постанова №9489 на сайті ВРУ

Народний депутат від партії “Голос” Ярослав Железняк зауважив, що встановлено новий рекорд щодо мінімальної кількості депутатів за всю історію України – відтак буде 404 нардепи із 450.

Довідково. Тетяну Плачкову обрали нардепкою від ОПЗЖ у 2019 році. З фракції вона вийшла 15 березня 2022 року. У травні 2022 року нардепка вступила у новоутворену депутатську групу “Відновлення України”.

4 грудня міністр оборони Рустем Умєров зустрівся з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у Брюсселі.

Збройовий концерн Rheinmetall отримав масштабне замовлення на підтримку України артилерійськими боєприпасами. Дюссельдорфському технічному підприємству доручено постачити Києву артилерійські снаряди на суму близько 142 мільйонів євро.

У Центрі національного спротиву попередили, що росіяни намагаються взяти під контроль тимчасово захоплені території України, тож нині продовжують шукати членів українське підпілля.

Найнебезпечніший ядерний об’єкт Великої Британії, у Селлафілді, був зламаний кібергрупами, тісно пов’язаними з Росією та Китаєм. Розслідування показало, що це розкриття інформації та її потенційні наслідки постійно приховувалися старшим персоналом великого сховища ядерних відходів.

На COP28 країни G7+ та Україна започаткували Партнерство з чистої енергетики для підтримки сталого відновлення та реконструкції України.