Нардепи не звільнили Ірину Верещук з посади глави Мінреінтеграції
Джерело: Ярослав Железняк, Ірина Геращенко
Верховна Рада не підтримала відставку Ірини Верещук з посади віцепрем’єр-міністерки та міністерки з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
За це проголосували лише 214 депутатів.
“Рада провалила звільнення Ірини Верещук з посади віцепрем’єр-міністерки – міністерки з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. “За ” — 214. Звіту не було і не передбачалось”, – написав нардеп Ярослав Железняк.
Народна депутатка від “ЄС” Ірина Геращенко повідомила, що 4 вересня Ірина Верещук відвідала засідання профільного комітету Верховної Ради з прав людини для звіту.
“На комітеті з прав людини пані Верещук свою нічну заяву про відставку пояснила лаконічно: партія сказала надо!”, – розповіла Геращенко.
Сьогодні ж, 4 вересня, Верховна Рада України прийняла рішення про відставку міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олександра Камишіна. За це проголосували 243 депутати.
До слова, звільнити голову Фонду державного майна України Віталія Коваля не вдалося. Відставку підтримали 225 депутатів з 226 потрібних, не вистачило одного голосу.
- Голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив у вівторок, 3 вересня, що цього тижня можна очікувати “велике перезавантаження уряду”.
- 2 вересня Наглядова рада “Укренерго” звільнила керівника НЕК Володимира Кудрицького.
- 3 вересня Президент Володимир Зеленський розпорядився звільнити Ростислава Шурму з посади заступника керівника Офісу президента.
- До Верховної Ради надійшли заяви про відставку одразу від чотирьох посадовців.
- 3 вересня голова ВР Руслан Стефанчук повідомив про надходження до парламенту заяви про відставку віцепрем’єр-міністерки з питань євроінтеграції Ольги Стефанішиної.
- Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба написав заяву про відставку.
Служба безпеки України та Національна поліція зібрали докази на ще трьох воєнних злочинців РФ, причетних до вбивств мирних жителів під час тимчасової окупації частини Київської області.
Проведені в Угорщині “національні консультації VOKS2025 щодо вступу України до Європейського Союзу” мали маніпулятивну мету, яка не має нічого спільного з принципами демократичності, відкритості та прозорості волевиявлення.
У Львові відкрили Центр ментального здоров’я Святого Лева Великого — перший в Україні центр для людей, які пережили полон, тортури та моральні травми.
З-під завалів будинку в Києві, що постраждав внаслідок російського ракетного удару, дістали кота. Тварина провела у руїнах 10 годин.
У Дніпрі кількість загиблих унаслідок ракетної атаки РФ зросла до дев’яти.