Наслідки обстрілу росіянами Харкова боєприпасами УМПБ Д-30 (Фото)

Джерело: голова Харківської ОВА Олег Синєгубов та мер Харкова Ігор Терехов

Сьогодні вдень, 22 травня, російські окупанти атакували Харків, внаслідок чого відомо про десятьох поранених, також є руйнування цивільної інфраструктури. У Харківській ОВА показали наслідки ворожого обстрілу міста.

“Наслідки обстрілу Харкова боєприпасами УМПБ Д-30. Десять постраждалих цивільних людей. Четверо були госпіталізовані, один із чоловіків — у важкому стані”, – повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

За його словами, влучання зафіксовані в Шевченківському та Холодногірському районах міста. Пошкоджено багатоповерхівки, будівлі магазинів, автомийки, автомобілі, цивільне підприємство.

Мер Харкова також повідомив про наслідки атаки по місту.

“Наразі маємо 10 постраждалих внаслідок обстрілу Харкова. 4 людини госпіталізовано до лікарні. У важкому стані перебуває водій тролейбуса. На щастя, сам тролейбус був без пасажирів”, – зазначив Терехов.

Крім того, за його інформацією, уламок пройшов через лобове скло трамвая. Водійка у цей час вийшла з транспорту. У багатоповерхівці поряд майже повністю вилетіли вікна.

Фото: Олег Синєгубов

Китайський виробник двигунів, котрі використовуються в російських ударних безпілотниках “Гарпія-А1”, постачає їх до Росії через фірми-прокладки, маскуючи справжнє призначення продукції у документах, повідомили європейські розвідслужби.

Міністр закордонних справ Нідерландів Каспар Вельдкамп повідомив, що Амстердам спільно з 40 країнами ОБСЄ офіційно звернулися з вимогою провести незалежне розслідування катувань та жорстокого поводження з українськими полоненими з боку Росії.

На Сумщині прикордонника засудили до п’яти років ув’язнення за злив даних про позиції ЗСУ, продаж боєприпаси й допомогу у незаконному переміщенні вантажі через кордон.

Надвечір 24 липня рятувальникам вдалося ліквідувати усі осередки пожеж, спричинені російським авіаударом по Харкову.

Європейські санкції проти найбільшого в Індії нафтопереробного заводу, частково підконтрольного “Роснафті”, поступово почали позначатися на його роботі. Так, спершу покупці перестали вивозити нафтопродукти, зокрема танкери скасовували відвантаження пального, забороненого до постачання в ЄС. Тепер же завод постав перед новою проблемою: постачальники сировини також почали від нього відмовлятися.