Наслідки обстрілу росіянами Харкова боєприпасами УМПБ Д-30 (Фото)

Джерело: голова Харківської ОВА Олег Синєгубов та мер Харкова Ігор Терехов

Сьогодні вдень, 22 травня, російські окупанти атакували Харків, внаслідок чого відомо про десятьох поранених, також є руйнування цивільної інфраструктури. У Харківській ОВА показали наслідки ворожого обстрілу міста.

“Наслідки обстрілу Харкова боєприпасами УМПБ Д-30. Десять постраждалих цивільних людей. Четверо були госпіталізовані, один із чоловіків — у важкому стані”, – повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

За його словами, влучання зафіксовані в Шевченківському та Холодногірському районах міста. Пошкоджено багатоповерхівки, будівлі магазинів, автомийки, автомобілі, цивільне підприємство.

Мер Харкова також повідомив про наслідки атаки по місту.

“Наразі маємо 10 постраждалих внаслідок обстрілу Харкова. 4 людини госпіталізовано до лікарні. У важкому стані перебуває водій тролейбуса. На щастя, сам тролейбус був без пасажирів”, – зазначив Терехов.

Крім того, за його інформацією, уламок пройшов через лобове скло трамвая. Водійка у цей час вийшла з транспорту. У багатоповерхівці поряд майже повністю вилетіли вікна.

Фото: Олег Синєгубов

30 червня спецпредставник президента США Дональда Трампа  Кіт Келлог назвав безпідставними звинувачення прессекретаря Володимира Путіна Дмитра Пєскова щодо відсутності прогресу в мирних переговорах з РФ.

Перспективи України на фронті викликають дедалі більше занепокоєння як у Києві, так і серед низки лідерів ЄС. За оцінками військових, і російська, і українська армії близькі до виснаження. Втім, якщо РФ здатна підтримувати нинішню інтенсивність бойових дій ще близько року, то Україна може досягти межі витривалості вже за шість місяців – у разі, якщо не отримає значної військової підтримки.

Експерти ООН дійшли висновку, що теракт в Оленівці у липні 2022 року організували під керівництвом Міноборони РФ.

Європейський Союз досяг нової торговельної угоди з Україною, котра замінить спеціальний режим безмитної торгівлі, запроваджений після повномасштабного вторгнення Росії.

Міноборони ініціювало внесення змін до законодавства, що передбачають 12-місячну відстрочку від мобілізації для добровольців, котрі відслужили за “Контрактом 18–24”. Уряд схвалив відповідний законопроєкт на засіданні у п’ятницю.