Наступного року в деяких школах Південної Кореї з’являться роботи-викладачі

Джерело: KBS

Із наступного року в початкових і середніх школах столиці Південної Кореї, міста Сеула, з’являться роботи-викладачі англійської мови.

За словами представників департаменту освіти Сеула, впровадження таких роботів у навчальний процес є частиною зусиль з покращення викладання англійської мови у державних школах. На думку влади, роботи-викладачі допоможуть учням набути навичок індивідуального спілкування.

Так, роботи-викладачі з’являться в п’яти сеульських школах вже у березні. До їхніх обов’язків входитимуть ведення бесід англійською мовою з учнями віч-на-віч, коригування їхньої вимови та допомога вчителям.

Якщо експеримент буде успішним, таких “викладачів” англійської запровадять і в інших школах.

Також зазначено, що департамент освіти Сеула планує розширити використання голосових чат-ботів у навчанні англійської мови.

Вночі 2 березня російські окупанти завдали ударів безпілотниками по місту Харків, внаслідок чого спалахнула пожежа.

Найбагатша людина Азії, індійський бізнесмен Мукеш Амбані, організовує вечірку на честь весілля його сина, на яку запрошено майже 1200 осіб.

Друга за величиною лісова пожежа в історії Техасу охопила понад 1,1 мільйона акрів та вбила тисячі великої рогатої худоби.

Україна може отримати перші снаряди протягом кількох тижнів в рамках чеської ініціативи із закупівлі 800 тисяч боєприпасів для України з-за меж ЄС, яку спільно фінансують різні держави.

Згідно з оцінками, опублікованими в The Lancet, більше мільярда людей у ​​всьому світі страждають від ожиріння.