Навального етапували у колонію за Полярним колом

Джерело: прессекретарка політика Кіра Ярмиш

Російський опозиціонер Олексій Навальний знаходиться у виправній колонії №3 у селищі Харп Ямало-Ненецького автономного округу РФ.

“Ми знайшли Олексія Навального. Він перебуває у ВК-3 у селищі Харп Ямало-Ненецького автономного округу. Сьогодні його бачив адвокат. Олексій у порядку”, – йдеться у дописі його прессекретарки.

ДОВІДКОВО. Селище Харп розташоване у відрогах гір Полярного Уралу, на річці Собі, за 60 кілометрів на північ від Полярного кола.

Нагадаємо, що 11 грудня Навального вивезли з колонії, де він відбував покарання. Дотепер місце його перебування було невідоме.

За словами Ярмиш, етапування Навального пов’язане з нещодавніми оголошеннями про вибори. Зокрема, Володимир Путін підтвердив наміри балотуватися на переобрання у березні наступного року.

“Я припускаю, що це було зроблено навмисне, щоб ізолювати Олексія в цей період, щоб він не міг жодним чином впливати на всі ці речі (президентські вибори – ред.), тому що всі розуміють – і Путін, звичайно, розуміє, що Олексій – його головний суперник, навіть незважаючи на те, що його немає у виборчому бюлетені”, – наголосила Ярмиш.

Російським окупантам вдалося створити новий плацдарм на річці Оскіл в районі села Тополі, що в Куп’янському районі Харківщини.

У Німеччині убивця з Ашаффенбурга ще пів року тому напав із ножем на переселенку з України, проте його не депортували.

Лісові пожежі у Лос-Анджелесі завдали економічних збитків на суму від 95 до 164 мільярдів доларів США. Якщо остаточні оцінки підтвердяться, ця катастрофа стане другою за вартістю стихійною лихою в історії США після урагану “Катріна” 2005 року. Остання спричинила збитки у 200 мільярдів доларів з урахуванням інфляції.

5 лютого 2000 року ОМОН ГУВС Санкт-Петербурга й Ленінградської області та ОМОН УВС Рязанської області вчинили масове вбивство групи мирних жителів у селищі Нові Алди і прилеглих районах Грозного Чеченської Республіки.

Український піаніст Павло Гінтов народився у Києві, закінчив докторантуру в Мангеттенській школі музики. Має ступінь доктора філософії з музики. Майже 20 років живе у США, де займається культурною дипломатією та активно бере участь в акціях протесту, які після російської анексії Криму та початку війни на сході України супроводжують виступи на Заході російських діячів культури, які підтримують дії РФ. Музикант проводить благочинні заходи на підтримку ЗСУ та цивільного населення та веде інформаційну роботу у США на підтримку України. Про ставлення американців до України, російську та українську культури “Букви” поговорили з Павлом Гінтовим у Нью-Йорку.