Навального етапували у колонію за Полярним колом

Джерело: прессекретарка політика Кіра Ярмиш

Російський опозиціонер Олексій Навальний знаходиться у виправній колонії №3 у селищі Харп Ямало-Ненецького автономного округу РФ.

“Ми знайшли Олексія Навального. Він перебуває у ВК-3 у селищі Харп Ямало-Ненецького автономного округу. Сьогодні його бачив адвокат. Олексій у порядку”, – йдеться у дописі його прессекретарки.

ДОВІДКОВО. Селище Харп розташоване у відрогах гір Полярного Уралу, на річці Собі, за 60 кілометрів на північ від Полярного кола.

Нагадаємо, що 11 грудня Навального вивезли з колонії, де він відбував покарання. Дотепер місце його перебування було невідоме.

За словами Ярмиш, етапування Навального пов’язане з нещодавніми оголошеннями про вибори. Зокрема, Володимир Путін підтвердив наміри балотуватися на переобрання у березні наступного року.

“Я припускаю, що це було зроблено навмисне, щоб ізолювати Олексія в цей період, щоб він не міг жодним чином впливати на всі ці речі (президентські вибори – ред.), тому що всі розуміють – і Путін, звичайно, розуміє, що Олексій – його головний суперник, навіть незважаючи на те, що його немає у виборчому бюлетені”, – наголосила Ярмиш.

21 квітня переважна більшість сербів на півночі Косово бойкотували місцевий референдум стосовно того, чи слід усунути мерів-албанців чотирьох муніципалітетів, чиє призначення призвело до хвилі протистоянь минулого року.

У Центрі національного спротиву поінформували про нову небезпеку для українських аграріїв на тимчасово окупованих територіях України. Зокрема землеробів застерігають від так званих “пільгових кредитів” від росіян.

21 квітня розпочинаються спільні литовсько-польські тактичні навчання з авіаційним елементом “Хоробрий грифон 24/II/Brave Griffin 24/II”. У навчаннях також візьмуть участь союзники із США та Португалії.

Українські війська можуть зазнати додаткових невдач у найближчі тижні, очікуючи на вже ухвалену військову допомогу США, яка дозволить Україні стабілізувати фронт, однак, ймовірно, постачання зможуть пригальмувати нинішній російський наступ.

Сьогодні, 21 квітня, п’ята річниця другого туру президентських виборів 2019 року, які завершилися перемогою тоді…