Названо країни світу з найкращим балансом між роботою та особистим життям

Джерело: Remote

HR-технологічна компанія Remote представила глобальний індекс балансу життя і роботи за 2023 рік.

Так, найкраще балансу між роботою та особистим життям дотримуються жителі Нової Зеландії. Ця острівна держава із сильною економікою отримала високі бали за цілою низкою показників, пропонуючи щедрі встановлені законом щорічні відпустки (32 дні), високий рівень оплати лікарняних (80%), високу мінімальну зарплату та якісну систему охорони здоров’я, що фінансується за рахунок держави.

Друге місце посіла Іспанія. Насамперед через обов’язкову щорічну відпустку (36 днів). Також в країні – один із найкоротших робочих тижнів. Завдяки здоровій економіці, підтримуваній майже цілорічним припливом іноземних туристів, Іспанія вважається одним із найзручніших для відвідувачів місць у світі.

Замкнула трійку лідерів Франція. Попри те, що вона є однією з найбільших європейських країн за чисельністю населення (близько 65 мільйонів осіб) та з одним із найвищих ВВП у світі, підприємства у Франції мають здорове ставлення до балансу між життям і роботою, а працівники мають вдосталь вільного часу (середній робочий тиждень становить лише 25,6 години), щедру мінімальну зарплатню та 36 днів встановленої законом щорічної відпустки.

Топ-10 країн світу з найкращим балансом між роботою та особистим життям

1. Нова Зеландія.

2. Іспанія.

3. Франція.

4. Австралія.

5. Данія.

6. Норвегія.

7. Нідерланди.

8. Велика Британія.

9. Канада.

10. Бразилія.

Загалом до списку увійшли 60 країн світу з найвищим показником ВВП. Україну та Росію не включали до добірки через війну, що триває.

Незавершена робота австрійського художника Густава Клімта “Портрет фройляйн Лізер” була продана на аукціоні у Відні за 30 мільйонів євро. Ця картина, втрачена майже століття тому і відома лише з чорно-білих фотографій, була віднайдена у приватній колекції.

У кінотеатрах Польщі стартує кінотеатральний прокат українського фільму “Я, “Побєда” і Берлін”, створеного за мотивами однойменної повісті Кузьми Скрябіна.

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив у четвер, 25 квітня, що ризик військових інцидентів на білорусько-українському кордоні досить високий.

У Миколаєві сталася трагедія під час завантаження боєприпасів, внаслідок якої загинули двоє військовослужбовців Збройних Сил України, ще двоє отримали поранення. Державне бюро розслідувань (ДБР) розпочало кримінальне провадження за фактом інциденту, що стався 24 квітня 2024 року.

Сьогодні, 25 квітня, на вулиці Великій Васильківській в Києві зіткнулись службовий автомобіль поліціянтів та інше легкове авто, внаслідок чого правоохоронниця дістала поранення.