«Не можу просто сидіти»: 85-річна британка здобуває свій четвертий диплом

Джерело: BBC

85-річна Люсіль Террі з Сайренсестера (Англія) здобуває свою четверту вищу освіту.

Свій перший диплом про вищу освіту жінка отримала у 1962 році, коли завершила навчання в Манчестерському університеті за спеціалізацією “Фармація”.

Свою четверту вищу освіту британка здобуває у Відкритому університеті – де вона також здобула два попередніх дипломи. Її четверте навчання завершиться, коли їй буде вже понад 90 років.

Террі, яка працювала вчителем, зараз навчається віддалено на факультеті релігієзнавства, філософії та етики.

Вона також має дипломи з гуманітарних наук, психології та гуманітарних наук із релігієзнавством, а також пройшла базовий науковий курс у Відкритому університеті в 1972 році, перш ніж навчатися для отримання диплома викладача.

За словами жінки, після виходу на пенсію вона не хотіла “просто розгадувати кросворди”.

“Я не можу просто сидіти і нічого не робити та увесь час дивитись телевізор. Моя донька кілька тижнів тому запитала мене: “Чим ти дійсно любиш займатись?” Мені подобається навчатися. Мені це подобається, для мене це не проблема”, – сказала жінка.

Вона додала, що люди вважають її розумною, бо вона здобуває четверту освіту. Водночас сама жінка не вважає себе розумною.

“Я не була кращою ученицею у школі, я склала іспит A-levels ( предметний іспит, що пропонується освітніми органами Великої Британії, який учні складають по закінченню навчання – ред.), але не отримала вищий бал. Я була в середині шляху”, – сказала вона.

Проректор Відкритого університету Ієн Пікап написав листа Террі, у якому відзначив її прагнення до знань.

Сама жінка сподівається, що її приклад надихне інших людей похилого віку.

“Якщо у мене є день, коли я не вчуся, то в той день, коли я навчаюся, я почуваюся краще, і це те, про що люди не знають. Це дійсно може принести користь їхньому мозку”, – вважає Террі.

  • Письменниця Мередіт Вілшир розповіла про свою 91-річну бабусю, яка досі мандрує світом і активно займається садівництвом, що називає своїм “особливим секретом довголіття”.

Начальник управління нацбезпеки адміністрації президента Південної Кореї Чан Хо Чжин заявив, що країна може скасувати обмеження щодо військової допомоги Україні. Це трапиться, якщо Росія надасть Північній Кореї високоточну зброю.

У США на озері Гренада, штат Міссісіпі, місцеві рибалки врятували від утоплення 38 гончих собак, які опинилися у водоймі внаслідок невдалого полювання на оленя.

На одному з енергетичних об’єктів Києва виявили тіло чоловіка. Загиблим є працівник підприємства.

Колишній очільник Білого дому Дональд Трамп повідомив, що визначився з кандидатурою віцепрезидента, з яким піде на вибори у листопаді цього року.

Власник будинку на півночі Лондона Чарльз Рівз після повернення з роботи за кордоном виявив, що його родинний дім перетворили на ферму з вирощування канабісу. 10 тонн ґрунту висипали прямо всередині будівлі.