«Не варто виносити на публіку»: в ОП зреагували на статтю Залужного

Джерело: коментар заступника голови ОП Ігор Жовква етері телемарафону

В Офісі президента України зреагували на статтю Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного для видання The Economist наголосивши, що не варто виносити на публіку ситуацію на фронті.

“На місці військових я б, напевно, найменше, що робив би – це б коментував для преси, для відкритої публіки те, що відбувається на фронті, те, що може відбутися на фронті, якісь варіанти”, – зауважив Жовква.

Він додав, що подібні заяви “полегшують роботу агресору”.

“Я впевнений, що все дуже уважно прочитано, занотовано, зроблено висновки”, – сказав Жовква.

За його словами, якщо така стаття допоможе досягти Україні успіху – то це буде дуже глибокий стратегічний задум. Водночас, додав Жовква, для нього це дуже дивно.

Жовква також заявив, що після виходу згаданої статті до нього телефонував “один з керівників кабінетів лідерів”.

“І вони просто в паніці мене запитують: “А що доповідати моєму лідерові? Ми дійсно в глухому куті?” Ми цього ефекту намагаємось досягти цією статтею?”, – сказав представник ОП.

Сьогодні, 21 лютого, президент України Володимир Зеленський провів селектор, учасники якого обговорили блокування кордону польськими фермерами та ситуацію на фронті.

Молдова планує надіслати Україні першу партію гуманітарної допомоги у 2024 році. Загальна вартість цієї допомоги, у вигляді матеріальних цінностей та іншого обладнання, складає 4,9 мільйона леїв, що перевищує 250 тисяч євро.

Внаслідок бойових дій Запорізька атомна електростанція залишилась на одній лінії живлення.

У Пентагоні заявили, що Україна може постати перед вибором, від яких міст відмовитися, якщо США не нададуть допомогу.

Міністр оборони України Рустем Умєров разом із Головнокомандувачем ЗСУ генерал-полковником Олександром Сирським провели телефонну розмову з міністром оборони США Ллойдом Остіном.