«Не забувайте зважати на сигнали повітряної тривоги, особливо цими днями», – Зеленський

Джерело: Володимир Зеленський

В суботу, 2 грудня, президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні закликав не ігнорувати сигнали повітряної тривоги, “особливо цими днями”.

“І будь ласка, не забувайте зважати на сигнали повітряної тривоги, особливо цими днями. Не варто легковажити”, – сказав президент.

Зеленський вивсловив особисту вдячність українським воїнам, які “цим часом найбільше проявили себе в боях заради України”:

“Солдат Тарас Давидюк, розвідник, 130-й окремий розвідбат. Дякую, Тарасе, за сміливість і справжнє лідерство в бою! 

Солдат Олександр Котурбас, наша славетна 55-та окрема артилерійська бригада. Дякую за стійкість, влучність і знищення окупантів! 

Солдат Андрій Григорʼєв і старший солдат Віталій Красовський – обидва із 47-ї механізованої бригади. Неодноразово відбивали штурми противника, проводили евакуацію поранених із поля бою, знищують піхоту противника. Хлопці воюють на “Бредлі”. Дякую вам за силу! 

Сержант Микола Шугайло, 704-й полк радіаційного, хімічного, біологічного захисту. Дякую за хоробрість під час відбиття штурмів, дякую за волю боротись! 

І ще двоє воїнів 93-ї окремої механізованої бригади “Холодний Яр”: солдат Андрій Яцковець і молодший сержант Олександр Гаков. Дякую вам, хлопці, за рішучість у наших, українських штурмових діях”. 

Зеленський також подякував усім захисникам України, усім тим, хто “в бою, хто на бойових постах, хто виконує бойові завдання. Усім, хто допомагає, хто тренує і лікує, хто забезпечує українську силу всім необхідним”. А також, рятувальникам, працівникам Національної поліції та Національної гвардії.

“Усім я дякую за те, що цей тиждень теж став результативним для нашої держави, для досягнення наших цілей. Усі, хто дає Україні результат, усі, хто знайшов своє місце в загальнодержавній справі, усі, хто допомагає та дбає про Україну, – усім слава! Усім вдячність. Усім шана. Разом усе здолаємо”, – наголосив президент.

Пентагон вирішує, чи варто використовувати останнє джерело фінансування військової допомоги, що залишилося, для підтримки зусиль України у боротьбі з російською агресією, навіть без гарантій того, що ці кошти будуть компенсовані Конгресом.

На платформі “Укренерго” відбулися спільні аукціони з доступу до міждержавних перетинів з Молдовою. Відтак, Україна завершила перехід на європейські правила торгівлі електроенергією.

У межах саміту “Україна – Південно-Східна Європа” в Тирані президент Володимир Зеленський провів зустріч із президентом Чорногорії Яковом Мілатовичем.

Заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький під час онлайн-привітання учасників конференції “BLACK SEA GRAIN. EUROPE-2024” заявив, що 90% всієї української агропродукції експортується морем.

Шість акціонерних товариств мають до 29 лютого 2024 року забезпечити авансове перерахування до держбюджету не менше ніж 50% річних дивідендів на державну частку від результатів господарської діяльності у 2023 році.