Не залишайте домашніх тварин у машині під час спеки: як їх захистити від високих температур

Джерело: КМДА та Патрульна поліція Києва

У КМДА закликали не залишати домашніх улюбленців всередині автомобіля під час спеки. У салоні авто під палючим сонцем температура може зрости до +50°C та вище, що є смертельною небезпекою для “пухнастих”.

Також ви можете допомогти вуличним тваринам у спеку – поставте миску з водою біля свого дому чи офісу та оновлюйте воду протягом дня”, – додали у КМДА.

Раніше київські патрульні порадили, як можна захистити чотирилапих друзів під час високих температур.

  • Не залишайте тварин в автомобілі. Навіть кілька хвилин у закритій машині під час спеки можуть призвести до теплового удару.
  • Уникайте виходу на вулицю в піковий період спеки. Краще залишати тварин у прохолодному приміщенні.
    Забезпечте доступ до прохолодної води. Під час прогулянки завжди беріть із собою достатню кількість води для вашої тваринки.
  • Знайдіть прохолодні місця для відпочинку. Уникайте прямих сонячних променів і вибирайте тіньові ділянки для прогулянок та відпочинку.

Ці прості поради допоможуть зберегти здоров’я ваших домашніх улюбленців під час спеки. В іншому випадку їм може загрожувати не тільки зневоднення, а й тепловий удар, що може бути смертельно небезпечним.

Сьогодні, 14 липня, на Вінниччині поблизу затопленого карʼєру в с.Черепашинці на воді зник 7-річний хлопчик.

Сильна спека, вітер і грози за останні тижні спричинили лісові пожежі по всій Росії, від віддаленого сибірського регіону Туви до Якутії. 

Сьогодні, 14 липня, російські війська скинули на цивільний автомобіль вибухівку з дрона у Херсоні.

У неділю, 14 липня, Кремль заявив, що не вважає адміністрацію Байдена відповідальною за замах на Дональда Трампа, але звинуватив її у “створенні атмосфери”, яка спровокувала напад.

В Міністерстві оборони України прокоментували неправдиві заяви про оновлення військово-облікових даних та проходження військово-лікарської комісії (ВЛК).