Netflix опублікували новий трейлер серіалу «Берлін»

Джерело: Hypebeast

Netflix опублікувала новий трейлер до спін-оффу “Паперового будинку” серіалу “Берлін”.

В серіалі розповідають про дні слави Берліна як амбітного злодія. Події відбуваються задовго до того, як він дізнається свій невиліковний діагноз і приєднується до пограбування Королівського монетного двору Іспанії.

Берлін, якого грає галісійський актор Педро Алонсо, зібрав команду, щоб викрасти коштовності на 44 мільйони доларів з найпрестижнішого аукціонного дому Парижа.

До нього приєдналися експерт з кібербезпеки Кейла (Мішель Хеннер), вчений Даміан (Трістан Ульоа), Кемерон (Бегонья Варгас), слюсар Рой (Хуліо Пенья) і гуру гаджетів Брюс (Джоель Санчес).

Прем’єра серіалу на Netflix відбудеться 29 грудня.

Міністр оборони України Рустем Умєров разом із Головнокомандувачем ЗСУ генерал-полковником Олександром Сирським провели телефонну розмову з міністром оборони США Ллойдом Остіном.

Генеральна прокуратура Берліна оголосила у вівторок, 20 лютого, про розкриття обширної мережі з відмивання грошей, яка охоплювала Росію та країни Євразії.

12 медичних закладів України лікуватимуть безпліддя за державні кошти.

Прокурори США заявили, що колишній інформатор ФБР Олександр Смирнов, якого звинувачують у брехні про президента США Джо Байдена та його сина Хантера, має зв’язки на високому рівні з російською розвідкою.

Нове дослідження показало, що дотримання здорового способу життя може знизити ризик виникнення синдрому подразненого кишечника (СПК).