Netflix відмовляється від послуг за найдешевшим тарифним планом без реклами

Джерело: The Verge

Netflix продовжує планомірно відмовлятися від найдешевшого тарифного плану без реклами для існуючих передплатників. За повідомленнями користувачів на Reddit, платформа почала вимагати від абонентів базового плану вибрати новий тариф, щоб залишатися підписаними на сервіс.

Один із користувачів Reddit отримав повідомлення в додатку Netflix з текстом: “Ваш останній день для перегляду Netflix – 13 липня. Виберіть новий план, щоб продовжити перегляд”.

Абоненти, які платять $11,99 на місяць за базовий план, тепер повинні вибрати один із наступних варіантів: тариф із підтримкою реклами за $6,99, план без реклами за $15,49 або преміумплан без реклами з підтримкою 4K за $22,99″.

Скриншот: Reddit

Судячи з повідомлень на Reddit, більшість користувачів, які отримали сповіщення, знаходяться в Канаді та Великій Британії. Це відповідає плану Netflix щодо поступової відмови від базового тарифу, про що компанія оголосила у січні.

Сервіс почне скасування з Канади та Великої Британії в другому кварталі цього року. На сторінках цін стримера в цих країнах зазначено, що “базовий план припинено” і що “ви можете змінити свій план у будь-який час”.

Минулого року Netflix припинив пропонувати базовий план для нових клієнтів або тих, хто повертається, у США, Канаді та Великій Британії. Поки що компанія не повідомляє, коли почне скасовувати базовий план для існуючих передплатників у США. Стосовно передплатників з України нині не йшлося. 

У відповідь на запит The Verge Netflix вказав на заяву, зроблену під час телефонної розмови про прибутки в січні.

Як і багато інших стримінгових сервісів, Netflix продовжує активно заохочувати користувачів переходити на план із підтримкою реклами, який станом на травень налічував понад 40 мільйонів користувачів.

США попередили, що Іран, імовірно, здатен розробити матеріал для ядерної зброї протягом одного-двох тижнів. Про це повідомив держсекретар США Ентоні Блінкен на форумі Aspen Security Forum у Колорадо.

Останніми тижнями вся увага була прикута до дій Заходу: саміти НАТО та Європейської політичної спільноти надали союзникам можливості посилити підтримку України. Тим часом Китай активніше займається підривною діяльністю проти Сполучених Штатів та їхніх союзників.

Володимир Зеленський та Дональд Трамп у межах сьогоднішньої телефонної розмови поговорили про можливість візиту експрезидента США до України та їх особисту зустріч.

Прощання з Іриною Фаріон відбудеться у Львові.

Якщо чинний лідер США Джо Байден вирішить не балотуватись на пост президента цьогоріч, то, найімовірніше, кандидаткою від Демократичної партії стане віцепрезидентка Сполучених Штатів Камала Гарріс.