Невідомі покинули 140 котів у пустелі Абу-Дабі під час спеки
Джерело: CNN
Група жителів Об’єднаних Арабських Еміратів знайшла понад 140 котів, викинутих на пустельну ділянку в столиці Абу-Дабі. Це явище викликало критику з боку міжнародних організацій із захисту прав тварин і спонукало до урядового розслідування.
Як розповіла жителька Абу-Дабі Чіку Шергілл, яка брала участь у порятунку, коти всіх порід, включаючи немісцевих різновидів, таких як перси, були залишені помирати в пастці в своїх носіях або блукали пустелею без їжі, притулку чи води.
Тварин покинули навпроти шосе від урядового притулку для тварин Абу-Дабі в Аль-Фалах, житловому районі Абу-Дабі. Представники притулку повідомили, що не знають про інцидент, і відмовилися від подальших коментарів.
З 28 вересня рятувальники нарахували 50 мертвих котів і врятували 95. Також вдалося врятувати собаку породи золотистий ретривер і знайшли мертвим хаскі. Деякі тварини були мікрочіповані, що свідчить про те, що вони не бродячі.
Десять домашніх котів з Дубая, що в годині їзди від Абу-Дабі, були ідентифіковані за допомогою мікрочіпів і повернуті додому.
У вересня температура повітря в Абу-Дабі сягає +40,5 градусів. Температура в пустелі може бути вищою вдень. Епізод викликав критику з боку міжнародних організацій із захисту прав тварин та активістів.
Організація захисту прав тварин “Люди за етичне поводження з тваринами” (PETA) пропонує винагороду в розмірі 5000 доларів за інформацію про те, “хто кинув цих котів у пустелі”
Департамент муніципалітетів і транспорту Абу-Дабі (DMT) заявив у середу, що проведе розслідування інциденту. Він закликав громадськість повідомити подробиці інциденту та вживає заходів для пошуку винних у ньому.
- 2 жовтня у соцмережах розповсюдили відео, на якому двоє дівчат-підлітків жорстоко поводяться з кошенятами. Зазначається, що дівчата змагались, хто далі копне тварину.
Міжнародна група дослідників попередила, що хутрові ферми Китаю можуть становити загрозу для людей, оскільки в цих осередках розмноження тварин віруси активно поширюються й еволюціонують.
У Тбілісі шостий день поспіль триває акція протесту проти рішення прем’єра країни Іраклія Кобахідзе заморозити початок переговорів щодо вступу Грузії до Євросоюзу.
Іранський репер Тумадж Салехі, якого раніше засудили до смертної кари за звинуваченнями у підтримці антиурядових протестів в країні, вийшов на свободу після відбуття річного терміну ув’язнення.
Підпорядковані безпосередньо главі РФ літаки та державні ресурси використовувалися для насильницького переміщення українських дітей з тимчасово окупованих територій до Росії, де їх передавали російським сім’ям, мовиться у дослідженні Школи громадського здоров’я Єльського університету, проведеному за підтримки Держдепартаменту США.
Ввечері 2 грудня в Одеському районі чоловік не знизив швидкість перед блокпостом та здійснив наїзд на двох прикордонників.