Нідерландці володіють творами мистецтва на суму від 7 до 9 мільярдів євро

Джерело: NOS

Нідерландські приватні особи володіють творами мистецтва на суму від 7 до 9 мільярдів євро.

“Останніми роками мистецтво стає дедалі популярнішим об’єктом для інвестицій. Нідерландські приватні особи зараз мають твори мистецтва на суму від 7 до 9 мільярдів євро”, – йдеться у повідомленні з посиланням на оцінки трьох найбільших страховиків творів мистецтва.

За даними страхової компанії Liberty, більшість творів мистецтва золотої доби голландського живопису зберігається у спеціальних сховищах, наприклад, у Люксембурзі та Швейцарії.

Як зазначається, частково це пов’язано з тим, що вартість деяких робіт настільки зросла, що страховики вважають їх надто дорогими, щоб виставляти. А це означає, що в майбутньому роботи деяких художників буде майже неможливо побачити в музеях, чи відвідувачам доведеться платити значно більше за вхідний квиток.

У Миколаєві сталася трагедія під час завантаження боєприпасів, внаслідок якої загинули двоє військовослужбовців Збройних Сил України, ще двоє отримали поранення. Державне бюро розслідувань (ДБР) розпочало кримінальне провадження за фактом інциденту, що стався 24 квітня 2024 року.

Сьогодні, 25 квітня, на вулиці Великій Васильківській в Києві зіткнулись службовий автомобіль поліціянтів та інше легкове авто, внаслідок чого правоохоронниця дістала поранення.

Джерело: The New York Times За даними ЗМІ, у межах пакета допомоги США передали Україні…

Президент України Володимир Зеленський в середу, 24 квітня, зустрівся з канцлером казначейства Сполученого Королівства Великої Британії й Північної Ірландії Джеремі Гантом, який перебуває з візитом у Києві.

Українські прикордонники зірвали чергову спробу російської ДРГ проникнути на території України у Сумській області.