У Нідерландах картину Ван Гога продали за понад 4,5 мільйона євро

Джерело: NOS

Картина нідерландського художника Вінсента ван Гога була продана за понад 4,5 мільйона. Її придбали під час щорічного ярмарку мистецтва та антикваріату TEFAF у Маастрихті.

Портрет літньої жінки в білій шапочці, написаний у 1884 році, був проданий за понад 4,5 мільйона євро.

Робота, що виконана олійними фарбами на полотні розміром 63 на 48 сантиметрів, була представлена на продаж американською галереєю M.S. Рау. Покупець – приватна особа, що має приватний музей поза межами Європи. Інформація про конкретний музей поки невідома, але йдеться про те, що він відкритий для громадськості.

Фото: TEFAF

TEFAF вважається одним із найзначущіших арт’ярмарків у світі, який триває до четверга 14 березня. На ярмарку представлені стенди понад 270 галеристів і антикварів із 22 країн світу.

21 квітня розпочинаються спільні литовсько-польські тактичні навчання з авіаційним елементом “Хоробрий грифон 24/II/Brave Griffin 24/II”. У навчаннях також візьмуть участь союзники із США та Португалії.

Українські війська можуть зазнати додаткових невдач у найближчі тижні, очікуючи на вже ухвалену військову допомогу США, яка дозволить Україні стабілізувати фронт, однак, ймовірно, постачання зможуть пригальмувати нинішній російський наступ.

Сьогодні, 21 квітня, п’ята річниця другого туру президентських виборів 2019 року, які завершилися перемогою тоді…

Міністр оборони Лаурінас Кащюнас домовився з головою МВС Аґне Білотайте про комплексне посилення охорони кордону. Глави відомств пропонують у найкоротші терміни забезпечити прикордонників важчим озброєнням та зміцнити деякі ділянки кордону.

Після поїздки канцлера Німеччини Олафа Шольца до Китаю глава опозиційного Християнсько-демократичного союзу Фрідріх Мерц поклав на уряд у Пекіні часткову відповідальність за численні війни та кризи по всьому світу.