Нідерланди спільно з іншою країною поставлять Україні ЗРК Patriot – NL Times

Джерело: NL Times

Нідерланди об’єдналися з ще однією країною, щоб поставити Україні ракетний комплекс Patriot. 

У п’ятницю, 21 червня, міністерка оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен оголосила, що їм вдалося зібрати частини, які потім можуть сформувати повну систему.

Вона додала, що не хоче розкривати іншу країну, яка допомагає постачати систему і  вважає, що ця країна повинна сама про це оголосити.

Міністерка також не розповіла, коли саме система Patriot прибуде в Україну.

У минулому Нідерланди постачали основні компоненти для системи Patriot, такі як ракети та пускові установки.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

У виданні The New York Times наголосили, що тепер, коли Україна озброєна далекобійними ракетами американського виробництва, вона націлилася на Крим, який є критичною базою для Росії.

Адміністрація Байдена запровадила візові обмеження для деяких китайських посадовців через нібито порушення прав людини, тоді як Пекін наклав санкції на шість американських компаній за причетність до продажу зброї Тайваню.

Вівчарка на ім’я Потап стала частиною життя прикордонника Валентина, зокрема свідком на весіллі.