Нік Фрост може зіграти Рубеуса Геґріда у серіалі «Гаррі Поттер» – ЗМІ
Джерело: Deadline
За даними ЗМІ, Рубеуса Геґріда у серіалі “Гаррі Поттер” від HBO може зіграти британський актор Нік Фрост.
Саме Фрост, вважають у виданні, близький до підписання угоди про участь у серіалі за мотивами книги про юного чарівника.
Відтак він може приєднатись до інших акторів – Джона Літгоу, Джанет Мактір та Паапе Ессієду – які, найімовірніше, зіграють у майбутньому серіалі Альбуса Дамблдора, Мінерву Макґонеґел та Северуса Снейпа відповідно.
HBO, традиційно, відмовився коментувати ситуацію.
“Ми розуміємо, що такий гучний серіал викличе багато слухів та припущень. Поки ми перебуваємо на етапі підготовки до виробництва, ми підтвердимо деталі тільки після укладання угод”.
Розмови про ймовірну участь Фроста у серіалі у ролі викладача догляду за магічними істотами та лісника Гоґвортсу почали з’являтись в інтернеті минулого тижня, зокрема на Reddit, де фани обговорили загадкову публікацію актора в інстаграмі від 20 березня.
“Який чудовий день! Це відбувається, це дійсно відбувається. Залишайтесь спокійними”, – написав він опублікувавши своє фото.
Відтак дехто сприйняв це як натяк Фроста на участь у серіалі, а найуважніші фани помітили, що він почав слідкувати за Літгоу та Ессієду.
Серіал про Гаррі Поттера від HBO розрахований на десятиліття. Автори ідеї під час першого анонсу серіалу заявили, що це буде “точна адаптація” книг Джоан Роулінг.
Серіал зніматимуть там, де й знімали фільм – на студії Warner Bros. у Лівсдені. Вихід серіалу планують в кінці 2026 чи на початку 2027 року. Хто зіграє головні ролі – Гаррі, Рона та Герміони – поки невідомо.
- На виступі під час Mipcom у Каннах голова правління та генеральний директор Warner Bros. TV Group Ченнінг Дангі заявив, що серіал про Гаррі Поттера аналізуватиме книги “детальніше”, ніж фільми.
Президент Чехії Петр Павел заявив в інтерв’ю BBC, що Захід не повинен тиснути на Україну з вимогою якнайшвидше звільнити всі окуповані території, якщо це означатиме надмірні людські втрати. За його словами, підтримка України має ґрунтуватися на реалістичному підході, а не на примарних очікуваннях миттєвої перемоги.
Коли мова заходить про турботу про здоров’я, більшість людей згадує про харчування, фізичну активність або психічний стан. Але часто поза увагою залишається один важливий аспект – стан ротової порожнини.
The Weatherman Foundation – це благодійний фонд, створений американкою Елізабет Везермен та її чоловіком Ендрю Данканом невдовзі після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Президенткою Фонду його Меган Моббс. Меган – донька генерала армії США, радника президента Трампа Кіта Келлога. Для неї головне не титули, а вибір, коли Росія напала на Україну, подружжя вирішило діяти і заснувало фонд на честь батька, який у молодості був військовим кореспондентом і знав, що таке війна зсередини.
На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.
Останні події в Польщі, пов’язані з демонтажем українських символів та ігноруванням проявів ксенофобії, засвідчують тривожну тенденцію: польська держава не дає належної відповіді на зростання антиукраїнських настроїв. Про це пише польський журналіст і публіцист Міхал Ольшевський у своїй колонці для “Gazeta Wyborcza”.