Nike оголосив про скорочення понад 1600 робочих місць

Джерело: The Wall Street Journal

Компанія Nike оголосила про наміри скоротити близько 2% своєї загальної чисельності персоналу, або понад 1600 робочих місць, щоб знизити витрати, оскільки втрачає попит на свою продукцію.

За словами генерального директора Nike Джона Донах’ю, компанія спрямує свої ресурси для збільшення інвестицій в такі категорії, як біг, жіночий одяг і бренд Jordan.

“Нині ми працюємо не найкращим чином, і зрештою я покладаю відповідальність за це на себе та свою команду керівників”, – зазначив він.

Очікується, що скорочення не торкнуться працівників магазинів і розподільчих центрів, а також фахівців компанії. Станом на 31 травня в компанії працювало близько 83 700 співробітників.

У виданні зауважили, що Nike зазнає конкуренції, яка постійно зростає, з боку інших брендів. Упродовж останніх років компанія також мала справу із завищеними запасами, що призвело до значних знижок на одяг і взуття, які негативно вплинули на прибутки.

Подружжя агентів ФСБ, яке скоригувало ракети РФ на лікарню в Херсоні, засудили до 15 років ув’язнення.

Вчені заявили, що до кінця століття більша частина населення світу може опинитися під загрозою заразитися хворобами, які переносять комахи, такими як малярія та денге.

Британські розвідники прокоментували скандал з Тимуром Івановим – заступником глави міноборони РФ – якого звинувачують у хабарництві.

Незавершена робота австрійського художника Густава Клімта “Портрет фройляйн Лізер” була продана на аукціоні у Відні за 30 мільйонів євро. Ця картина, втрачена майже століття тому і відома лише з чорно-білих фотографій, була віднайдена у приватній колекції.

У кінотеатрах Польщі стартує кінотеатральний прокат українського фільму “Я, “Побєда” і Берлін”, створеного за мотивами однойменної повісті Кузьми Скрябіна.