Німецький концерн Rheinmetall побудує завод в Україні навіть попри погрози росіян

Джерело: Bild

Після того, як німецький оборонний концерн Rheinmetall заявив про намір побудувати завод з виробництва бронетехніки в Україні, у Росії почали погрожувати атаками на ще не існуюче підприємство. Водночас у Rheinmetall наголосили, що навіть попри російські погрози будуватимуть завод в Україні.

20 липня речниця МЗС РФ Марія Захарова заявила, що завод німецького концерну Rheinmetall в Україні стане “законною ціллю” для російської армії.

Своєю чергою гендиректор Rheinmetall Армін Паппергер наголосив, що завод у будь-якому випадку побудують в Україні та захистять його системами ППО власного виробництва.

“Для нас у Rheinmetall ключовим завданням є підтримка наших українських партнерів у боротьбі за свободу й демократію і якнайшвидше задоволення їхніх нагальних потреб”, – наголосив він.

Україна та Європейський Союз не можуть бути “заручниками” окремою групи польських далекобійників, які блокують польсько-український кордон на знак протесту проти конкуренції з боку українських перевізників, заявила єврокомісарка з питань транспорту.

Міністр закордонних справ Естонії Маргус Тсахкна допустив закриття кордону з Росією. Раніше глава відомства заявляв, що закривати прикордонні переходи поки зарано.

Росії не вдалося увійти до членів виконавчої ради Організації із заборони хімічної зброї, до повноважень якої входить, зокрема вжиття заходів стосовно держав-порушниць.

29 листопада генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг повідомив, що з початку повномасштабної війни втрати російської армії перевищили 300 тисяч осіб.

Після почату повномасштабного вторгнення РФ на територію України фінська компанія HD-Parts експортувала в Росію запчастини для вантажних автомобілів на мільйони євро.