«Нова пошта» вперше відкрила відділення у Франції

Джерело: пресслужба компанії

Компанія “Нова пошта” відкрила у Ніцці своє перше у Франції відділення. Воно стало сотим відділенням компанії в Європі.

“Франція стала 14-ю європейською країною, на ринок якої вийшла “Нова пошта”. Відділення у Ніцці працюватиме за адресою 27 Avenue Notre Dame, 06000. У ньому клієнти зможуть отримувати та відправляти документи, посилки та вантажі до 100 кг з/до України, всередині країни та між європейськими країнами, де вже є відділення “Нової пошти”, – йдеться в повідомленні.

Термін доставки в Україну становить від 5 днів.

Окрім відділення, по всій країні доступні поштомати, пункти видачі посилок та кур’єрська доставка відправлень до 1 000 кг на будь-яку адресу у Франції.

За словами співвласника групи компанії NOVA Володимира Поперешнюка, до кінця року планується відкрити відділення у Парижі, Ліоні, а далі – й в інших великих містах – Ліллі, Тулузі та Бордо.

  • Логістична компанія “Нова пошта” вийшла на ринок Великої Британії, яка стала 13 європейською країною, де працюють відділення.

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.