Нова пошта закриває останнє відділення у Святогірську на Донеччині

Джерело: Нова пошта

Нова пошта повідомила про закриття свого останнього працюючого відділення у Святогірську на Донеччині.

“Останні місяці ми були єдиним бізнесом, що продовжував там працювати. Наше відділення стало справжнім пунктом незламності, де сотні мешканців міста і околиць могли отримати ліки, продукти, гуманітарну допомогу, підзарядити мобільні телефони, підключитись до інтернету, зв’язатись із рідними”, – зазначили у компанії.

Роботу вантажного відділення №2 забезпечувала команда з п’яти працівників: керівниця Людмила, операторка Поліна, приймальник Євген та два водії Сергій та Сергій.

Зазначається, що завдяки їм, лише у листопаді мешканці Святогірська надіслали й отримали 3458 посилок, а це 115 відправлень щодня.

“Ми до останнього відтягували цей момент, але ситуація стала критично небезпечною. Через щільні обстріли, наближення фронту та полювання дронів на автівки, ми закриваємо наше останнє відділення у Святогірську. Усім працівникам, як завжди після евакуації, ми пропонуємо роботу в інших містах та департаментах компанії”, – йдеться у повідомленні.

Попри вихід компанії зі Святогірська, Нова пошта продовжує працювати на Донеччині. Наразі в області продовжують працювати 37 відділень, а ще два нових планують відкрити до кінця року. Також розширюється мережа поштоматів, наразі їх 181.

“Нова пошта обов’язково повернеться за першої можливості, як зробила це в жовтні 2022 року, після деокупації міста”, – додали в компанії.

У Кремлі обговорюють можливість нової хвилі мобілізації після виборів до Держдуми у вересні. Причиною називають нестачу особового складу на фронті та зниження темпів набору контрактників.

Південнокорейські вчені розробили експериментальні контактні лінзи, які можуть передавати електричні сигнали через сітківку ока до ділянок мозку, пов’язаних із регуляцією настрою. Під час випробувань на мишах технологія продемонструвала здатність зменшувати прояви поведінки, схожої на депресію.

Заступник командира Третього армійського корпусу Максим Жорін прокоментував удари по логістиці ворога в тимчасово окупованому Криму.

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець відреагував на ситуацію в полку “Скеля” після повідомлень про можливі порушення прав військовослужбовців. Він звернувся до ДБР і Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони, а Офіс омбудсмана готує моніторинговий візит.

Росія посилює тиск на Білорусь, намагаючись використати її територію для розширення війни проти України та можливих операцій проти країн НАТО. Тим часом, самопроголошений президент країни Олександр Лукашенко намагається зберегти дистанцію від прямої участі у війні та покращити відносини із Заходом.