Новака Джоковича оштрафували на майже 8 тисяч доларів за те, що він розбив свою ракетку об стійку під час фіналу Вімблдону

Джерело: Daily Mail

Вімблдонський клуб підтвердив, що сербського тенісиста Новака Джоковича оштрафували на 8 тисяч доларів за “зловживання ракеткою” під час його поразки від іспанця Карлоса Алькараса.

Після програного гейму на власній подачі Джокович розбив свою ракетку об стійку сітки, залишив у ній вм’ятину та зламав свою ракетку.

Суддя Фергус Мерфі одразу виніс попередження за порушення правил.

Глава МЗС Великої Британії Девід Камерон заявив, що є вагомі аргументи для конфіскації заморожених російських активів і витрати їх на відновлення України.

Уперше за два роки Марк Цукерберг продав акції своєї компанії Meta Platforms Inc. за 185 мільйонів доларів.

У соцмережах українці розкритикували нещодавно встановлений у Києві пам’ятнику загиблому Герою України Олександру Мацієвському – через надто реалістичну воскову фігуру воїна та місце розташування.

Директорка Центру підтримки аеророзвідки, ветеранка та волонтерка Марія Берлінська наголосила, що глава РФ Володимир Путін особисто контролює виробництво дронів в Росії, оскільки розуміє потужність цього озброєння на фронті.

Сполучені Штати Америки звинуватили колишнього посла в Болівії у шпигунстві на користь Куби впродовж понад 40 років.