Нині відбувається оновлення кадрового складу ТЦК та СП – глава Міноборони

Джерело: брифінг Олексія Резнікова

Міністр оборони України Олексій Резніков повідомив, що нині відбувається оновлення кадрового складу ТЦК та СП. Разом з тим триває цифровізація облікових процесів.

Наразі триває спільна робота з дотичними міністерствами та службами щодо створення нормативної бази та обміну даними. У нас вже працює електронна система “Оберіг”, яка допоможе зробити паперові теки історією. Все це робиться для того, щоб люди не стояли в кілометрових чергах за якоюсь довідкою. Як доповів мені профільний заступник, наприкінці осені цього року рівень цифровізації облікових процесів в ТЦК та СП має складати 90 %, – зазначив Резніков.

Глава відомства також зауважив, що наразі немає потреби проводити додаткові заходи стосовно збільшення кількості осіб, мобілізованих до лав Сил оборони.

Резніков додав, що той план мобілізації, який був затверджений, поки ще не виконаний у повному обсязі.

Це означає, що в нас немає сьогодні потреби оголошувати нову хвилю мобілізації і розширювати перелік категорій осіб, які підпадають під мобілізацію, — пояснив він.

Зауважимо, 17 серпня президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 11 серпня 2023 року “Про результати перевірки територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Збройних Сил України”.

Двоє американських чиновників повідомили, що вантажне судно, уражене балістичною ракетою хуситів, утворило нафтову пляму довжиною 28 кілометрів у Червоному морі.

В столиці Австрії Відні чоловік вбив трьох жінок у борделі.

Понад 30 знаменитостей знялися у відеоролику, в якому висловлювали підтримку Україні в другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Протягом дня, 24 лютого, російські загарбники здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 197 вибухів. 

В Держприкордонслужбі повідомили, що затримали декілька груп порушників, які намагалися незаконно потрапити до Словаччини.