NYT: в Україні від початку вторгнення зросла кількість власників собак
Джерело: The New York Times
Видання The New York Times опублікувало статтю про те, що з початку вторгнення в Україні збільшилась кількість власників собак. Журналісти припускають, що люди у такий спосіб шукають товариства.
У Києві нещодавно відбувся фестиваль собак, який, за словами організаторів, зібрав близько 13 000 пухнастиків і приблизно стільки ж власників.
- Фото: The New York Times
- Фото: The New York Times
За словами NYT, захід став яскравою ілюстрацією буму собачників, який охопив Україну після повномасштабного вторгнення Росії.
“Шукаючи товариства та розради у важкі часи, багато хто звернувся до улюбленців, яких можна назвати найкращими друзями українців”, – йдеться в статті.
Після більш ніж 30 місяців війни багато власників собак зазначили, що їхні домашні тварини стали невіддільними членами родин, розділяючи нові реалії воєнного життя. Як і їхні власники, вони лякаються повітряних тривог та вибухів.
Дослідження, проведені з українськими власниками домашніх тварин під час війни, підтверджують цілющу присутність собак, розповіла українська психологиня та професорка Київського національного університету імені Тараса Шевченка Катерина Мілютіна.
За її словами, поранені бійці, які повертаються з фронту, часто швидше реабілітуються та адаптуються до цивільного життя, якщо залишаються вдома з собаками.
- Лікарі КП “Київська міська лікарня ветеринарної медицини” нагадали киянам про важливість регулярної вакцинації домашніх тварин від сказу, аби запобігти поширенню цього небезпечного захворювання.
Триває 1132-га доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад 915 тисяч осіб.
31 березня – третя річниця звільнення Бучі Київської області від російських окупантів.
Президент США Дональд Трамп заявив, що президент України Володимир Зеленський хоче відмовитися від угоди про корисні копалини, і це може призвести до великих проблем.
За даними аналітиків, російські підрозділи просунулися на двох напрямках фронту.
Країни Балтії висловили занепокоєння щодо можливих наслідків перемир’я в Україні, вважаючи, що це призведе до зростання загрози з боку Росії. Міністри оборони Естонії та Литви заявили, що Москва використає паузу у війні для перекидання військ на північно-східний фланг НАТО та активного переозброєння.