NYT: в Україні від початку вторгнення зросла кількість власників собак

Джерело: The New York Times

Видання The New York Times опублікувало статтю про те, що з початку вторгнення в Україні збільшилась кількість власників собак. Журналісти припускають, що люди у такий спосіб шукають товариства.

У Києві нещодавно відбувся фестиваль собак, який, за словами організаторів, зібрав близько 13 000 пухнастиків і приблизно стільки ж власників.

За словами NYT, захід став яскравою ілюстрацією буму собачників, який охопив Україну після повномасштабного вторгнення Росії. 

“Шукаючи товариства та розради у важкі часи, багато хто звернувся до улюбленців, яких можна назвати найкращими друзями українців”, – йдеться в статті.

Після більш ніж 30 місяців війни багато власників собак зазначили, що їхні домашні тварини стали невіддільними членами родин, розділяючи нові реалії воєнного життя. Як і їхні власники, вони лякаються повітряних тривог та вибухів.

Дослідження, проведені з українськими власниками домашніх тварин під час війни, підтверджують цілющу присутність собак, розповіла українська психологиня та професорка Київського національного університету імені Тараса Шевченка Катерина Мілютіна.

За її словами, поранені бійці, які повертаються з фронту, часто швидше реабілітуються та адаптуються до цивільного життя, якщо залишаються вдома з собаками.

У середу, 23 жовтня, на підконтрольну Україні територію повернулися ще п’ять родин, які виховують шістьох дітей віком від 3 до 17 років. Сім’ї виїхали з окупованих районів Херсонщини, Запорізької області та Криму.

Велика Британія та Німеччина в середу, 23 жовтня, підписали “визначну оборонну угоду”, спрямовану на посилення безпеки, інвестицій і робочих місць.

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський вважає, що гроші, які мали б піти на соціальні виплати українським біженцям у Німеччині, слід віддавати напряму Україні.

Проблема адаптації ветеранів та ветеранок з інвалідністю гостро стоїть на порядку денному суспільства сьогодні –…

Кабінет міністрів України запровадив зміни до правил, що визначають підприємства, установи та організації, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення під час особливих періодів.