Обіцяли не перешкоджати: одеських митників викрили на одержанні неправомірної вигоди

Джерело: Офіс генпрокурора

Начальнику митного поста “Міжнародний аеропорт “Одеса” Одеської митниці та його заступнику повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди.

За даними слідства, службові особи митниці налагодили механізм систематичного отримання неправомірної вигоди від суб’єктів підприємницької діяльності.

До одного з підозрюваних звернувся власник товариства, який мав дозвіл на здійснення митної брокерської діяльності. Підприємець хотів уточнити у нього повний перелік документів та процедуру митного оформлення в умовах воєнного стану.

Надалі посадовець спільно із заступником розробили план, метою якого було систематичне одержання від митного брокера неправомірної вигоди. За неї підозрювані обіцяли не створювати штучних перешкод під час митного оформлення імпортованих товарів та пришвидшити їх митне оформлення в зоні діяльності очолюваного ними митного поста.

Після одержання чергової частини неправомірної вигоди у розмірі 2 000 доларів службових осіб митниці затримано.

Згідно з дослідженнями, добавки з риб’ячим жиром можуть збільшити ризик розвитку серцево-судинних захворювань або інсульту, але можуть знизити ризик для тих, хто вже має серцево-судинні захворювання.

Упродовж 2024-2026 років Швеція виділить на військову допомогу Україні 7 мільярдів доларів.

Джерело: NHK Громадянка Китаю Чжан Чжань, яка була ув’язнена за висвітлення спалаху коронавірусу в місті…

Сьогодні, 22 травня, російські війська обстріляли центральну частину міста Чугуїв Харківської області. Є постраждалі.

У Харківській області затримано інформатора російського ГРУ, який передавав ворогу дані щодо оборони Вовчанська.