Оборонці півдня знищили ще одну ворожу систему «Град»

Джерело: ОК Південь

Станом на 1 лютого Сили оборони надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, його позиціях і тилах.

Зокрема за минулу добу отримали підтвердження, що у ворога на лівому березі стало менше на:

  • 32 росіян;
  • реактивну систему залпового вогню “Град”;
  • 9 гармат, в т.ч. гаубицю “Мста-Б”;
  • 3 БпЛА: 2 ударні “Ланцети” та розвідувальний “Мерлін”;
  • 7 одиниць автомобільної техніки.

Також українські захисники вполювали два спостережні пункти росіян. Наразі триває дорозвідка результатів знищеної техніки ворога.

Зауважимо, в Україні триває 708-ма доба повномасштабної російсько-української війни. Протягом цього часу, станом на 31 січня, українські захисники знищили більш як 386 тисяч військових РФ.

25 червня президент Володимир Зеленський повідомив про затвердження 40-денної операції СБУ щодо впливу на РФ, аби домогтися завершення повномасштабної війни.

Правоохоронці оголосили підозру старшій лейтенантці військової частини на Львівщині через закупівлю генераторів за завищеними цінами. Держава зазнала збитків на понад 18,6 млн грн.

Сухопутні війська Збройних сил України відреагували на поширену в медіа інформацію щодо 425-го окремого штурмового полку “Скеля”. У командуванні заявили, що за наведеними фактами вже працюють уповноважені органи, а сама ситуація перебуває на контролі.

Українські військові пілоти розпочнуть підготовку на десяти нових навчально-тренувальних літаках ALTO NG, котрі держава отримала завдяки Коаліції спроможностей повітряних сил, уряду Чехії та благодійному фонду Dárek pro Putina.

Державний секретар США Марко Рубіо наголосив, що домовленості між Володимиром Путіним і Дональдом Трампом в Анкориджі, про які неодноразово заявляли російські посадовці, насправді ніколи не існувало.