Оборонці півдня знищили ворожу станцію РЕБ «Поле-21»

Джерело: Сили оборони півдня

Станом на 20 листопада Сили оборони півдня продовжують виконання вогневих завдань, знищуючи особовий склад росіян та ворожу техніку.

Зокрема за минулу добу ворогу завдано втрат:

  • 12 окупантів;
  • станція радіоелектронної боротьби “Поле-21”;
  • 2 човни.

Окрім цього, вдалося знищити ще один спостережний пункт ворога.

Оборонці зауважують, що засоби радіоелектронної боротьби мають стратегічно важливе значення на позиціях. Зокрема російська станція РЕБ “Поле-21” створює перешкоди та придушує будь-які сигнали навігаційних супутників у радіусі понад 25 км.

Зауважимо, з 13 по 19 листопада українські армійці знищували росіян по усій лінії фронту. За цей період часу, російська армія втратила зокрема два танкових батальйони та дев’ять артилерійських дивізіонів.

Довідка. Р-340РП “Поле-21” – російська станція РЕБ, призначена для пригнічення каналів супутникової навігації. Станції Р-340РП з антенами передбачено встановлювати на існуючих або на спеціально збудованих вежах або щоглах потрібної висоти. Також можливе розміщення засобів комплексу на автомобільній базі.

  • Politico: Західні системи ППО перетворюють Київ на найбезпечніше місце в Україні.
  • Депутати готують до реєстрації великий законопроєкт щодо мобілізації, військового обліку та проходження військової служби в Україні.
  • За даними аналітиків, українським підрозділам вдалося провести успішну контратаку під Авдіївкою та просунутися вперед.
  • Протягом минулої доби відбулося 70 бойових зіткнень.

Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.

Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.

В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.

Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.