За тиждень Сили оборони знищили 11 батальйонів особового складу ворога

Джерело: Military Media Center

З 13 по 19 листопада українські армійці знищували росіян по усій лінії фронту. За цей період часу, російська армія втратила зокрема два танкових батальйони та дев’ять артилерійських дивізіонів.

Загалом за минулий тиждень Сили оборони України знищили:

  • особовий склад – 5740 (умовно 11 батальйонів);
  • танки – 77 (умовно 2 танкових батальйони);
  • бойові броньовані машини – 82 (умовно 2 мотострілецьких батальйони);
  • артилерійські установки – 159 (умовно 9 артилерійських дивізіонів);
  • ракети – 2;
  • літаки – 1.

Джерело: Military Media Center

Зауважимо, нині в Україні триває 635-та доба повномасштабного російського вторгнення. За цей час, станом на 19 листопада, українські захисники ліквідували більш як 319 тисяч російських армійців.

Довідка. 1 бат. ~ 500 людей; 1 танковий бат. ~ 31 танк; 1 мотострілецький бат. ~ 34 машини; 1 арт. дивізіон ~ 18 гармат.

З початку епідемічного сезону 1,3 мільйони українців перехворіли на ГРВІ, COVID-19 та грип. За останній тиждень (з 27 жовтня по 3 грудня) зареєстровано 157 951 випадок захворювання, із них 87 292 — серед дітей віком до 17 років.

Загальні кліматичні збитки внаслідок повномасштабного вторгнення РФ на територію України становлять понад 11 мільярдів доларів.

Швейцарія заморозила фінансові активи, що належать росіянам, на суму близько $8,81 млрд в межах санкцій, спрямованих на покарання РФ за повномасштабне вторгнення в Україну.

Лідер демократичної більшості у Сенаті США Чак Шумер вважає, що, якщо республіканці хочуть порушувати питання іміграції під час обговорення надання Україні військової допомоги, — вони мають надати широкі пропозиції демократам щодо своєї політики.

“Укрзалізниця” запустила сервіс спецзамовлення квитків для військовослужбовців, завдяки якому у разі відсутності квитків у продажу військові зможуть їх забронювати онлайн.