Обстріл Донеччини: 5 людей загинуло, одна з шахт знеструмлена
Джерело: Міністерство внутрішніх справ і Міністерство енергетики
Протягом доби російські війська вбили п’ятьох мешканців Донеччини та поранили ще сімох.
Окупанти атакували міста Курахове, Селидове, Торецьк, селища Дружба, Нью-Йорк, Північне та село Новожеланне.
Пошкоджено 32 цивільні об’єкти, зокрема 26 житлових будинків, кафе, підприємство, автомобілі та лінії електропередач.
Крім цього, у Донецькій області через обстріл росіян одна з шахт залишилася без електроенергії. На момент обстрілу на об’єкті перебувало 7 працівників, яких успішно вивели на поверхню. На щастя, постраждалих немає.
- Протягом дня, 21 червня, російські війська здійснили 21 обстріл прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 82 вибухи.
- Станом на ранок 20 червня, всього за добу армія РФ 26 разів обстріляла населені пункти Донецької області. Є жертви.
- Увечері 18 червня російські окупаційні війська обстріляли Станіславську територіальну громаду на Херсонщині, внаслідок чого мало не згоріло поле пшениці.
Китайський виробник двигунів, котрі використовуються в російських ударних безпілотниках “Гарпія-А1”, постачає їх до Росії через фірми-прокладки, маскуючи справжнє призначення продукції у документах, повідомили європейські розвідслужби.
Міністр закордонних справ Нідерландів Каспар Вельдкамп повідомив, що Амстердам спільно з 40 країнами ОБСЄ офіційно звернулися з вимогою провести незалежне розслідування катувань та жорстокого поводження з українськими полоненими з боку Росії.
На Сумщині прикордонника засудили до п’яти років ув’язнення за злив даних про позиції ЗСУ, продаж боєприпаси й допомогу у незаконному переміщенні вантажі через кордон.
Надвечір 24 липня рятувальникам вдалося ліквідувати усі осередки пожеж, спричинені російським авіаударом по Харкову.
Європейські санкції проти найбільшого в Індії нафтопереробного заводу, частково підконтрольного “Роснафті”, поступово почали позначатися на його роботі. Так, спершу покупці перестали вивозити нафтопродукти, зокрема танкери скасовували відвантаження пального, забороненого до постачання в ЄС. Тепер же завод постав перед новою проблемою: постачальники сировини також почали від нього відмовлятися.