Обстріли Харківщини: в області низка руйнувань, є поранені, зокрема діти

Джерело: начальник слідчого управління поліції Харківщини Сергій Болвінов

У Харківській області унаслідок російських обстрілів пошкоджено низку об’єктів інфраструктури, зокрема газопровід. Є поранені, серед яких – діти.

За інформацією Болвінова, зафіксовано чотири влучання у передмісті Харкова.

“Пошкоджені житлові будинки в приватному секторі. За попередніми даними, осколкові поранення там отримали діти, постраждала також одна жінка. В іншому районі росіяни зруйнували санаторну школу для хворих дітей”, – повідомив він.

Одна з ворожих ракет поцілила у газопровід. на місцях вже працюють відповідні служби.

Також окупанти обстріляли оздоровчий табір в Балаклії. Попередньо – двома ракетами С-300.

На Київщині подружжю інкримінували виготовлення та розповсюдження дитячої порнографії, розбещення неповнолітніх, зґвалтування, зокрема за попередньою змовою групою осіб та торгівля людьми.

26 лютого глава уряду Угорщини Віктор Орбан заявив, що він рекомендує парламентаріям проголосувати за вступ Швеції до НАТО, оскільки це зміцнює “безпеку Угорщини”.

У 2023 році на виробництво контенту для двох телемарафонів – “Єдині новини” та FreeДом – витратили 842,2 млн грн. Кошти витратили Мультимедійна платформа іномовлення України та “Парламентський телеканал “Рада””, які належать до сфери впливу Міністерства культури та інформаційної політики.

26 лютого прем’єр Болгарії Николай Денков прибув з офіційним візитом до Києва.

На міжнародному “саміті миру”, запланованому у Швейцарії на рівні керівників держав, очікується участь понад 160 країн, проте на сьогодні Російська Федерація не отримала запрошення.