Обстріли Харкова: зруйновано під’їзд багатоповерхівки, під завалами можуть перебувати люди

Джерело: мер Харкова Ігор Терехов

Унаслідок ранкової атаки росіян по Харкову у місті зруйновано під’їзд одного з багатоквартирних будинків.

За даними Терехова, під завалами можуть перебувати люди. На місці працюють рятувальники.

Окрім цього, в одній з найпостраждаліших частин Київського району немає світла, а частково води. Відповідні служби працюють над усуненням наслідків ворожих обстрілів.

Раніше начальник слідчого управління поліції Харківщини Сергій Болвінов повідомляв, що у Харківській області унаслідок російських обстрілів пошкоджено низку об’єктів інфраструктури, зокрема газопровід. Є поранені, серед яких – діти.

Начальник КМВА Сергій Попко заявив, що російські війська не відмовилися від своїх стратегічних цілей, тож повторний наступ на Київ залишається цілком реальним сценарієм.

Спікер Майк Джонсон заявив, що конгресмени працюватимуть над врегулюванням безпеки кордону та уникненням “шатдауну” – часткової призупинки роботи урядових установ, що може настати у разі, якщо не затвердять бюджет.

29 лютого міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок провела паралелі між розвитком подій у невизнаному Придністров’ї та ситуацією на сході Донбасі.

29 лютого президент Володимир Зеленський призначив бригадного генерала Володимира Карпенка командувачем Сил логістики Збройних Сил України.

Португальського пса Бобі, якого у 2023 році визнали найстарішим собакою у світі за версією Книги рекордів Гіннеса, позбавили титулу.