Обвал будівлі у Бразилії: відомо про 8 загиблих

Джерело: CNN.

Щонайменше вісім людей, зокрема діти, загинули внаслідок обвалення будівлі в бразильському північно-східному штаті Пернамбуку в п’ятницю, повідомляє дочірня компанія CNN Brasil з посиланням на Секретаріат соціального захисту штату (SDS).

Серед загиблих є діти віком п’ять, вісім, 12 і 16 років. Троє людей були врятовані, ще п’ятеро вважаються зниклими безвісти.

Пожежники та групи громадської безпеки були мобілізовані в район для допомоги в поточних рятувальних операціях.

США, ЄС і Велика Британія тиснуть на Ліберію, Маршаллові Острови та Панаму, щоб вони посилили нагляд за суднами під їхніми прапорами та гарантували, що вони не транспортують російську нафту, продану вище максимальної ціни.

Колишній директор ЦРУ та екскомандувач коаліціями під проводом США в Іраку та в Афганістані Девід Петреус став співавтором книжки “Конфлікт: еволюція ведення війни з 1945 року до України”. У ній, зокрема. розповідається, чому контрнаступ ЗСУ 2023 року не приніс очікуваних результатів.

Командувач Розвідувального центру Сил оборони Естонії Антс Ківісельг зазначив, що військовий бюджет РФ, який цього тижня затвердив президент Росії Володимир Путін, і бюджетний план на наступні роки доводить, що Росія може продовжувати війну в Україні в тому ж масштабі, що й зараз.

Президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні у п’ятницю, 1 грудня, наголосив на необхідності змін у питанні мобілізації та демобілізації.

Кронпринцеса Шведська Вікторія, герцогиня Вестерготландська і принц Даніель Шведський, герцог Вестерготландський відвідали українських військовослужбовців, які проходять підготовку в межах операції “ІНТЕРФЛЕКС” на території Великої Британії під керівництвом шведських інструкторів.