Очільниця музею Голодомору Леся Гасиджак, яка постраждала через цькування, подякувала за підтримку

Повідомляє Леся Гасиджак у Facebook

В.о. Генерального директора Національного музею Голодомору-геноциду Лесю Гасиджак нещодавно зацькували у соцмережі через зовнішність. Вона розповіла про людей, які впізнають її на вулиці й підтримують.

Леся Гасиджак готує позов до суду через образу честі та гідності.

“Як я вчора сказала, проти першого хейтера вже готується судовий позов. Глобальний веб-фікс завершено, є попередні домовленості з суперфахівцями щодо юридичного супроводу і навіть пропозиція щодо інформаційного супроводу судового процесу”, – написала вона.

Очільниця музею додала, що навіть вибачення, якщо таке буде, не змінить ситуацію.

Жінка розповіла, що її часто впізнають перехожі, висловлюють підтримку та дарують подарунки.

“У ресторані нам з подругою дарують по букету квітів – вона каже, це підтримка, впізнали. Друзі-музейники привозять ніжинські огірки, академічні помідори і домашню лаванду. Сотні повідомлень у всі можливі месенджери, дзвінків на приватний і на музейний телефон (дякую найкращим у світі колегам і прошу вибачення за стрес), тисячі запитів у друзі і злива постів у всіх соцмережах з пропозиціями різної допомоги і вашою колосальною підтримкою, без якої я не була б такою впевненою і точно впала б”, – розповіла Леся Гасиджак.

ДОВІДКОВО. В.о. Генерального директора Національного музею Голодомору-геноциду, кандидатка історичних наук Леся Гасиджак готує позов до суду через образу честі та гідності. Нещодавно її зацькували у соцмережі через зовнішність.

Напередодні юрист Клим Братківський на своїй сторінці у Facebook написав, що Леся Гасиджак, яка є в.о. Гендиректора музею Голодомору, не може обіймати свою посаду через невідповідну зовнішність.

Дехто у коментарях підтримав думку Братківського, проте більшість користувачів засудили юриста через лукізм і наголосили, що таке ставлення до людей – неприпустиме.

Згодом Братківський свій пост видалив, проте користувачі встигли зробити скриншоти даного запису.

Леся Гасиджак відреагувала на допис Братківського та повідомила, що готує позов до суду через образу честі та гідності. Офіційну заяву Гасиджак ще готує разом із правниками.

За її словами, вона спокійно ставиться до хейту у свій бік, однак подаватиме до суду, оскільки подібні історії трапляються щоденно з жінками в Україні.

  • Слов’янська окружна прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо журналістів Радіо Свобода, які виявили російське громадянство у судді Донецького окружного адміністративного суду Людмили Арестової. Справа порушена за фактом втручання журналістів у діяльність суду.

Іспанська Цивільна гвардія 20 липня затримала трьох людей за підозрою в кібератаках на державні установи та стратегічні сектори Іспанії та НАТО.

У Краснодарі жителі одного з мікрорайонів вийшли на протест через відключення електрики та перекрили вулицю.

США попередили, що Іран, імовірно, здатен розробити матеріал для ядерної зброї протягом одного-двох тижнів. Про це повідомив держсекретар США Ентоні Блінкен на форумі Aspen Security Forum у Колорадо.

Останніми тижнями вся увага була прикута до дій Заходу: саміти НАТО та Європейської політичної спільноти надали союзникам можливості посилити підтримку України. Тим часом Китай активніше займається підривною діяльністю проти Сполучених Штатів та їхніх союзників.

Володимир Зеленський та Дональд Трамп у межах сьогоднішньої телефонної розмови поговорили про можливість візиту експрезидента США до України та їх особисту зустріч.