Одеський ТЦК прокоментував ситуацію щодо розшуку Сергія Стерненка

Джерело: Одеський обласний ТЦК та СП/Facebook

Одеський територіальний центр комплектування пояснив ситуацію з оголошенням волонтера та блогера Сергія Стерненка в розшук. Кажуть, що він не повідомив важливих деталей інциденту.

В офіційному роз’ясненні зазначено, що Стерненко вже відвідав Приморський ТЦК та СП, де сплатив штраф за порушення правил військового обліку та був направлений на військово-лікарську комісію.

“Ці факти свідчать про те, що пан Стерненко обізнаний про необхідність виконання обов’язків як військовозобов’язаного і вжив відповідних заходів для врегулювання свого статусу”, – стверджує обласний ТЦК.

Там заявили, що Стерненко публікацією про свій розшук нібито намагався дискредитувати діяльність ТЦК.

“У своїх публічних заявах пан Стерненко натякає на те, що його розшук є нібито “помстою” через його критику військових структур. Такі звинувачення є безпідставними та мають на меті викликати симпатію у громадськості та сформувати негативне враження про роботу ТЦК та СП”, – йдеться у заяві.

Розшук Сергія Стерненка

6 листопада в соціальних мережах з’явилися повідомлення про нібито розшук Сергія Стерненка, громадського діяча та волонтера, Приморським ТЦК та СП Одеси. 7 листопада вранці Стерненко заявив, що він дізнався про розшук не від правоохоронних органів, а з проросійських медіа “Страна.ua” та “Russia Today”.

За його словами, у системі “Резерв+” він не знайшов інформації, що він – у розшуку.

“Зайшов у Резерв+, там ніякого розшуку нема. Повістку нібито відправляли мені в Одесу, звідки я переїхав шість років тому. У Резерв+ ще в травні вказав свою адресу у Києві, додаю скрін. Сюди нічого не приходило. Повістка поїхала ані за адресою проживання, ані за пропискою”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Сергій Стерненко

Стерненко також повідомив, що на момент оголошення в розшук він перебував на зустрічі в Міністерстві оборони, а наступного дня відвідував ще одну зустріч. Він додав: “Словом, поводився як той, хто переховується”.

“Будемо розбиратися з цією цікавою ситуацією. Але вже є підстави вважати, що це може бути “привіт” від армійської системи за критику та заклики провести реформу, якої вимагають наші військові. Або комусь дуже хочеться зупинити постачання дронів до війська та проєкти зі знищення російських розвідувальних та ударних БпЛА”, – зазначив Стерненко.

Детективи Головного підрозділу детективів Бюро економічної безпеки України виявили підприємство в Київській області, яке незаконно виробляло та продавало етиловий спирт у великих обсягах. Компанія спеціалізується на виробництві органічних розчинників.

Рятувальна служба Reinoldus у місті Унна (земля Північний Рейн-Вестфалія) опинилася в центрі скандалу через практику серед своїх співробітників. Виявилося, що працівники створили так званий “чорний список”, де фіксували кількість загиблих під час 24-годинних змін. Той, хто “вигравав” за кількістю смертей, отримував перехідний трофей.

План обраного президента Дональда Трампа щодо купівлі Гренландії стане найбільшим територіальним придбанням США в історії.

АТ “Укрзалізниця” додала 52 вагони до поїздів по всій Україні, щоб задовольнити підвищений попит серед пасажирів під час свят.

Російська ракета класу “земля-повітря” стала причиною авіакатастрофи поблизу Актау в Казахстані, підтвердили джерела Euronews в уряді Азербайджану. Внаслідок падіння літака загинули 38 людей з 67.