Одностатевий вертеп з двома матерями Ісуса викликав гнів серед консерваторів в Італії

Джерело: Reuters

Церковний вертеп, на якому зображені дві матері Ісуса замість традиційних фігурок Марії та Йосипа, викликав гнів серед консервативних католиків і політиків в Італії.

Священник церкви Святих Петра і Павла в Капокастелло ді Меркольяно, селі в провінції Авелліно, захистив зображення народження Ісуса.

“Цією сценою я хотів показати, що сім’ї більше не є традиційними. У наших парафіях ми бачимо все більше дітей із нових типів сімей, які існують і є частиною нашого суспільства, дітей розлучених і розлучених людей, одностатевих пар, самотніх людей, молодих матерів”, – сказав отець Віталіано Делла Сала.

Отець Делла Сала, відомий в Італії своєю симпатією до ЛГБТ, каже, що його ставлення збігається з позицією Папи Франциска, який цього тижня своїм знаковим рішенням дозволив священникам благословляти одностатеві пари.

Але сенатор Мауріціо Гаспаррі з правлячої партії Forza Italia заявив, що ЛГБТ-вертеп “ображає усіх тих, хто завжди поважав і віддано ставився до Святого Сімейства”.

Група Pro-Vita & Famiglia назвала це “небезпечним, а також ганебним і блюзнірським”.

Pro-Vita, яка запустила онлайн-петицію із закликом до єпископа Авелліно втрутитися, заявила, що вертеп суперечить вченню церкви про сім’ю та узаконює одностатеве батьківство та сурогатне материнство.

Петиція наразі зібрала понад 21 тисячу підписів.

Згідно з інформацією Міністерства аграрної політики та продовольства України, в Україні вже намолочено 62,2 млн тонн нового врожаю, який зібраний на площі 16,8 млн га.

17 жовтня президент Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до Митного кодексу щодо запровадження атестації посадових осіб митних органів” щодо “перезавантаження” митниці.

Громадянин Ірландії Роберт Діґан на псевдо Ірландець, загинув на полі бою 17 вересня, залишивши за собою спадщину хоробрості та вірності. Його побратими вшанували шлях від ірландського рейнджера до українського захисника.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 17 жовтня. З початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж всієї лінії фронту зросла до 191.

Виробничі потужності української дронової індустрії збільшилися у десять разів у 2024 році проти 2023 року. Про це повідомляє відомство з посиланням на дослідження дронової індустрії від Київської школи економіки та Brave1.