Окупанти атакували Україну 13 «шахедами»: всі було збито

Джерело: командувач ПС ЗСУ Микола Олещук

Вночі 18 квітня ворог випустив по Україні 13 ударних безпілотників. Українські захисники збили всі ворожі цілі.

БпЛА були випущені з двох напрямків: Приморсько-Ахтарська (РФ) та мису Чауда (ТО Крим).

Усі “шахеди” збито зенітними ракетними підрозділами Повітряних Сил та мобільними вогневими групами Сил оборони України.

БпЛА збивали над Херсонщиною, Дніпропетровщиною, Вінниччиною, Полтавщиною, Хмельниччиною, Тернопільщиною та Івано-Франківщиною.

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан високо оцінив плани канцлера Олафа Шольца дослідити питання надання притулку у країнах за межами ЄС. Орбан зазначив, що вітає позицію Шольца у пошуку виходу з міграційної кризи.

23 червня президент Володимир Зеленський повідомив, що 25 червня урядова делегація України перебуватиме у Брюсселі для фактичного початку перемовин щодо вступу.

До літніх Олімпійських ігор у Парижі 2024 року залишився лише місяць, але все ще точаться неприємні суперечки щодо одного з місць, яке стане центром подій, — річки Сени. Після свідчень про високий рівень бактерій у каналізаційних і стічних водах, жителі столиці, котрим набридло забруднення річки, погрожують влаштувати масову дефекацію на знак протесту.

23 червня невідомі обстріляли православну церкву, а також синагогу й наряд поліції у Дагестані. 

23 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про втрати російської армії за тиждень. Зокрема українські оборонці ліквідували 8050 росіян та знищили 1042 одиниці озброєння та військової техніки.