Окупанти на Луганщині вручатимуть повістки студентам під виглядом «святкових» заходів – ЦНС
Джерело: Центр національно спротиву
Російські окупанти на Луганщині мають намір провести “день єдиного російського студентства” та вручити молоді повістки.
“Попри “офіційну” мету “заходу” — святкування “російської студентської єдності”, реальний контекст цього дійства є зовсім іншим. За наявною інформацією, під виглядом “урочистого заходу” окупанти планують вручати студентам повістки для мобілізації в російсько-окупаційну армію. РОА продовжує використовувати всі доступні методи для примусової мобілізації молоді, особливо через маніпулятивні заходи, які мають створити ілюзію “добровільної підтримки”, — йдеться в повідомленні ЦНС.
Центр національного спротиву зазначає, що окупанти перетворюють українську молодь на інструмент для реалізації своїх злочинних військових планів, позбавляючи майбутнього та нав’язуючи примусову службу.
“Кремль бачить у молоді лише ресурс для своїх злочинних військових дій проти України. Окупанти не лише позбавляють українських студентів можливості здобути гідну освіту, але й змушують їх служити інтересам агресора, залякуючи, нав’язуючи примус та використовуючи їх як гарматне м’ясо для досягнення своїх імперських амбіцій”, — зазначають у ЦНС.
- Окупанти намагаються вербувати дітей-сиріт з соціально-реабілітаційного центру в Мелітополі до військового училища в Маріуполі, обіцяючи їм “шанс” на краще майбутнє через службу в армії РФ.
- У Центрі нацспротиву повідомили, що росіяни завезли до захоплених українських шкіл на тимчасово окупованих територіях чергову партію пропагандистської літератури.
У Національному природному парку “Голосіївський” звернулися до відвідувачів із закликом не торкатися невідомих рослин під час перебування на природних територіях.
В Одеській області чоловік з гвинтівки вистрелив у підлітків, внаслідок чого поранення зазнала 15-річна дівчина.
В Кривому Розі знову зросла кількість жертв російської ракетної атаки по місту 23 червня.
Ірак може розглянути вихід з ОПЕК, якщо не отримає суттєвого збільшення квоти на видобуток нафти, поінформували обізнані джерела.
Компанія «Київстар» та Фонд «Повернись живим» завершили сьомий спільний проєкт з підтримки армії — «Нам тут жити: Місія 077». У межах ініціативи вдалося зібрати понад 77 млн грн на засоби зв’язку, які дозволяють координувати дії, швидше ухвалювати рішення та ефективніше виконувати завдання. Ініціатива реалізована за інформаційної підтримки 1+1 Media.