Окупанти «націоналізували» понад пів тисячі квартир у Сіверськодонецьку
Джерело: Олексій Харченко
Росіяни “націоналізували” понад пів тисячі квартир у тимчасово окупованому Сіверськодонецьку Луганської області.
“Щонайменше 558 квартир росіяни включили до переліку “націоналізованих” у Сіверськодонецьку. Це та нерухомість, яка була виявлена порожньою у вцілілих будинках, в яких загарбники проводять показове відновлення”, – повідомив начальник Луганської ОВА Олексій Харченко.
За його словами, окупанти запровадили зручну для себе процедуру “націоналізації” житла місцевого населення. Вже через 30 діб після оголошення пошуку господарів суд передає житло у муніципальну власність так званої “ЛНР”.
“Процес “віджиму” нерухомості на окупованій Луганщині триває. Він відбувається не так швидко, як очікували місцеві, через тотальну відсутність власників”, – вказав посадовець.
- Російський суд у тимчасово окупованому Севастополі засудив місцевого жителя до 18 років позбавлення волі за звинуваченням у нібито співпраці з українською розвідкою.
- Розслідування журналістів CNN виявило, як російська пропаганда використовує блогерів для просування пропаганди про нібито “щасливе” життя в окупованому Маріуполі.
Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.
Протягом ночі 23 червня російські окупанти атакували Дніпропетровщину. Є постраждалий та руйнування.
США у Радбезі ООН закликали РФ укласти мирну угоду з Україною наголосивши, що час не на боці Москви.
Триває 1581-ша доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ в Україні у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 1,3 млн осіб.
23 червня відзначається Всесвітній день інформаторів, Міжнародний Олімпійський день, День державної служби ООН, Міжнародний день жінок в інженерії. У церковному календарі – день пам’яті святої мучениці Агрипини.