Окупанти посилили обстріли прикордонної частини Харківщини
Джерело: глава Харківської ОВА Олег Синєгубов
Російські окупаційні війська посилили обстріли прикордонних населених пунктів Харківщини, зокрема міста Вовчанськ.
“Усю ніч тривали обстріли з КАБів, РСЗВ та артилерії. Були безуспішні спроби ДРГ прорвати кордон”, – повідомив глава ХОВА.
Попри обстріли, українські захисники тримають позиції і не втратили жодного метра української землі.
“Угрупування противника не становить загрози для Харкова, його сил вистачає лише для провокацій на північному напрямку”, – запевнив Синєгубов.
Він додав, що всі органи влади працюють, перебувають на місцях та виконують свої обов‘язки.
Водночас мирних жителів прикордонних з РФ населених пунктів Синєгубов закликав бути в укриттях, адже окупанти завдають ударів як по військових, так і по цивільних об’єктах.
- Уночі 10 травня російські окупанти вдарили по Харкову. Є руйнування та постраждалі.
Південна Корея заявила про готовність прийняти всіх північнокорейських військовополонених, які опинилися в полоні в Україні після участі у війні на боці Росії, якщо вони добровільно висловлять бажання переїхати до Південної Кореї.
У Хмельницькій області внаслідок вибуху невідомого предмета поранень зазнав 11-річний хлопчик.
Гондурас планує закупити українські безпілотники в межах посилення боротьби з наркоторгівлею та посилення безпеки кордонів.
Вранці 23 червня російські окупанти вдарили по Запоріжжю. Є руйнування та поранена.
У літній період пацієнти, які використовують препарати класу GLP-1, зокрема Ozempic, Wegovy та Mounjaro, можуть мати підвищені ризики зневоднення та ускладнень, пов’язаних із високою температурою.